امین ساکی، گفت: محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دعوت خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان به این استان سفر خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، امین ساکی مدیرعامل خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان از سفر محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان خبر داد.

ساکی، گفت: هفته گذشته، در جریان ملاقات با معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایشان با درخواست بنده مبنی بر سفر به لرستان موافقت، و مقرر شد تا طی روزهای آینده در راس هیاتی به سرزمین شهید عرصه خبر «محمود صارمی» سفر کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان، افزود: هدف از این دعوت، بازدید میدانی معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد از خانه مطبوعات، استماع و بررسی مشکلات خبرنگاران و اصحاب رسانه استان و رفع موانع موجود بر سر راه اهالی مطبوعات لرستان است. لذا با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، در حال برنامه‌ریزی دقیقی هستیم تا ظرف 10 روز آینده، در فرصتی مغتنم، میزبان مدیران، خبرنگاران و میهمانان ارجمند باشیم.

فلک الافلاک

قلعه فلک‌الافلاک، میزبان معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد و خبرنگاران لرستان

وی، تصریح کرد: از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده توسط خانه مطبوعات لرستان در این سفر، ادای احترام معاون وزیر ارشاد، هیات همراه، مدیرکل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و خبرنگاران گرامی به مقام شامخ شهدای لرستان، دیدار معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، دیدار با استاندار لرستان و حضور در قلعه تاریخی فلک‌الافلاک خرم‌آباد به منظور شرکت در جلسه مشترک با خبرنگاران استان است.

امین ساکی، ادامه داد: دعوت از رئیس کل دادگستری لرستان، قضات شعب ویژه رسیدگی به جرائم مطبوعاتی و اعضای هیات منصفه دادگاه مطبوعات لرستان جهت شرکت در جلسه مشترک با معاون وزیر ارشاد و اصحاب رسانه استان نیز از جمله برنامه‌هایی است که برای این سفر پیش‌بینی شده است.

محمد سلطانی فر لرستان

سامانه پیامکی خانه مطبوعات لرستان راه‌اندازی شده/همه خبرنگاران استان دعوت می‌شوند

وی، افزود: با عنایت به راه‌اندازی سامانه پیامکی خانه مطبوعات لرستان، مقرر شده تا از تمامی خبرنگاران عضو خانه، به منظور شرکت در جلسه مشترک با معاون محترم امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دعوت به عمل آید که امیدوارم این دیدار، نتایج خوبی به همراه داشته و بخشی از مشکلات اصحاب رسانه لرستان را مرتفع کند.

هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان، خادم خبرنگاران است

مدیرعامل خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان در پایان، گفت: اعضای هیات مدیره و بازرسین خانه مطبوعات لرستان برآمده از جمع خبرنگاران استان هستند، لذا با پرهیز از هرگونه شعار، خود را نماینده و خادم اهالی مطبوعات استان دانسته و در مسیر خدمت به این آگاهی بخشان جامعه، از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. علی ایحال امیدواریم که این سفر، نویدبخش روزهای خوب برای صاحبان امتیاز، مدیران مسوول، سردبیران، خبرنگاران و کارکنان دفاتر خبری لرستان باشد.