مسابقات بسکتبال جام رمضان استان خراسان رضوی همانند سال‌های گذشته دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه جاری شروع خواهد شد که علاوه بر نشاطی که برای ورزشکاران به همراه دارد، مکانی برای عرض اندام بسکتبالیست‌های استان است که در طول یک ماه توانایی‌های خود را در میدان مسابقه به نمایش بگذارند.

به گزارش خبرگزاری موج ازمشهد، مسابقات بسکتبال جام رمضان با تدابیر هیئت بسکتبال مشهد مقدس و با همت و همکاری هیئت بسکتبال خراسان رضوی و مدیریت تربیت بدنی همگانی شهرداری مشهد به شکلی منظم پس از افطار با حضور علاقمندان به این رشته ورزشی در سالن خانه بسکتبال مجموعه ورزشی سجاد برگزار می‌شود.

هیئت بسکتبال مشهد در طول سال‌های گذشته همواره در اقدام به برگزاری منظم بسکتبال جام رمضان برنامه ‌ریزی منظمی داشته است، به شکلی که این رقابت‌ها هر ساله برگزار شده و تیم‌های شرکت‌کننده هم از این پیکارها همواره استقبال خوبی به عمل آورده‌اند.

رشته ورزشی بسکتبال که در طول سالهای گذشته  همواره در مسیر موفقیت حرکت کرده است، قطع به یقین می‌تواند آغاز دوباره خود را برای تداوم موفقیت‌های بیشتر در این رشته ورزشی کلید بزند، چرا‌که ظرفیت‌های بالای ورزشکاران این رشته ورزشی در استان  نشان می‌دهد که این رشته ورزشی می‌تواند پیشرفت‌های بهتری داشته باشد.

رئیس هیئت بسکتبال مشهد مقدس با اشاره به برگزاری مسابقات بسکتبال جام رمضان استان اظهار داشت: این رقابت‌ها همانند سال‌های گذشته  به شکلی منظم و برنامه‌ریزی شده آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات به مصاف یکدیگر می‌روند.

عباس دهقانی با اشاره به اینکه مسابقات بسکتبال جام رمضان استان  از ۳۱ اردیبهشت آغاز می‌شود، گفت: این رقابت‌ها  با برگزاری دو دیدار آغاز می‌شود و تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات به مصاف هم می‌روند.

وی افزود: در مسابقات بسکتبال جام رمضان استان نمایندگانی از شهرستان‌های تایباد و نیشابور همراه با ۸ تیم دیگر مشهدی شرکت دارند.

دهقانی دانشگاه خیام ، جوانان پاسارگاد ، ترافیک ، ضیا اسپورت ، شرکت عمران گلبهار، جوانان فرش مشهد، پیتزا فرنو، آکادمی ۲۴  را از جمله تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها برشمرد.

مسابقات بسکتبال جام رمضان امسال با شرکت ده تیم و با نام نکوداشت پیشکسوتان این رشته منوچهر عبقری و علی اصغر نیکبخت از ساعت ۲۱ شب های رمضان از روز ۳۱ اردیبهشت ماه تا ۲۳ خرداد ماه جاری در خانه بسکتبال برگزار می‌شود