استاندار گیلان با اشاره به اهمیت توسعه گردشگری دریایی تصریح کرد: انشاء الله ظرف چند ماه آینده شاهد بهره برداری از نخستین پروژه گردشگری دریایی درشهرستان انزلی خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، مصطفی سالاری در نشست بررسی شماری از طرح های سرمایه گذاری استان با اشاره به ظرفیت های بی نظیر گردشگری گیلان بر ضرورت بهره گیری از فرصت حضور گردشگران در جهت اشتغال زایی تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط اقلیمی و موقعیت جغرافیایی بی نظیر استان، باید با نگرش منطقی و عقلانی و تصمیم گیری درست زمینه بهره گیری مناسب مردم  از این فرصت را فراهم کنیم.

جهت دهی صحیح به گردشگران در استفاده از اقامتگاهها

استاندار گیلان افزود: با جهت دهی صحیح به گردشگران در استفاده از اقامتگاهها، گردشگری سلامت و تفریح گاهها خواهیم توانست ظرفیت های شغلی مناسبی را ایجاد و آن را مدیریت و کنترل کنیم .

اهمیت  توسعه گردشگری دریایی

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت  توسعه گردشگری دریایی تصریح کرد:  انشاء الله  ظرف چند ماه آینده شاهد بهره برداری  از نخستین پروژه گردشگری دریایی درشهرستان  انزلی خواهیم بود.

در این نشست  چهار طرح سرمایه گذاری بررسی گردید و با رهنمود و دستورات استاندار گیلان هماهنگی های لازم جهت تسهیل در روند اجرای این پروژه ها انجام پذیرفت .