معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم تعامل شایسته فرمانداران با اقشار مختلف مردم هر شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، بهروز اکرمی در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بندرخمیر، عنوان کرد: برخی از افراد این توفیق را پیدا می‌ کنند که مدتی از عمر خود را به عنوان مسئول در منصبی مشغول شوند بنابراین باید این فرصت ها را مغتنم شمارند زیرا فرصت خدمت به مردم بسیار زودگذر است.

وی ادامه داد: فرماندار باید بدون قائل شدن تفاوت بین مردم یک شهرستان، با ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان مردم و خانواده شهدا، ایثارگران و سایر اقشار مردم تعامل شایسته داشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: اگر مدیران تلاش مضاعف کنند می توانیم ازهمه سختی ها و مشکلات به خوبی عبور کنیم.

اکرمی تصریح کرد: محمد ملایی فرماندار سابق بندرخمیر از مدیران لایق و شایسته است که خدمات ارزشمندی در این شهرستان ارائه داد و امروز پس از 30 سال خدمت صادقانه در حالی این مسئولیت را ترک می‌ کند که از این فرصت برای پیشرفت، توسعه و خدمتگزاری به مردم استفاده کرد.

وی فرماندار جدید شهرستان بندرخمیر را نیز دارای تجارب کافی و دلسوز برای این پست دانست و گفت: میرهاشم خواستار سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرخمیر، از رده های پایین اجرایی کار خود را شروع کرد و در حال حاضر در این سمت قرار گرفته است.

در این مراسم از زحمات محمد ملایی فرماندار سابق بندرخمیر تجلیل و میرهاشم خواستار به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرخمیر معرفی شد.