اولین جلسه شورای اداری بهزیستی استان هرمزگان در سال جاری با حضور سرپرست بهزیستی هرمزگان و معاونین، روسا و مسئولین ستادی و ادرات بهزیستی شهرستان‌ها در سالن اجتماعات مرکز علمی و کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرپرست بهزیستی هرمزگان در اولین جلسه شورای اداری این سازمان بهزیستی را سازمانی علمی تخصصی و توانمند معرفی کرد و اظهار داشت: لازم است با گسترش تعاملات بین بخشی، همدلی و هم اندیشی در جهت پیش‌برد اهداف سازمان در سال جدید همتی مضاعف نمود .

غلامحسین رنجبر همچنین از روسای ادارات بهزیستی شهرستان‌های هرمزگان درخواست کرد نسبت به بروز کردن اطلاعات در حوزه های تخصصی و دستورالعمل ها اهتمام ورزیده و با تدبیر مسائل و مشکلات کارکنان و مراجعین را بررسی و در جهت رفع این مسائل تمام همت و تلاش خود را به کار گیرند .

تکریم خیرین با حضور مسئولین شهرستان، گسترش ارتباطات برون سازمانی و ایجاد ارتباط سازنده و موثر با فرمانداران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، انعقاد تفاهم نامه با دستگاههای همکار ، نظارت دقیق بر فعالیت مراکز و همچنین رعایت قوانین و مقررات اداری از سوی کارکنان از دیگر تاکیدات سرپرست بهزیستی هرمزگان به روسای ادارات بهزیستی شهرستانها بود.

در این جلسه ضمن ارائه عملکرد و طرح مسائل و مشکلات از سوی ادارات بهزیستی شهرستان‌ها، هریک از معاونین و مسئولین ستادی به ارائه راهکار و پیشنهاد در خصوص موارد مطرح شده پرداختند.

تقدیر از احمد بلوچ رییس بهزیستی شهرستان جاسک به عنوان رییس موفق از دیگر برنامه های اولین جلسه شورای اداری بهزیستی استان هرمزگان در سال جاری بود.