معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: به دنبال اختلافات و درگیری خانوادگی دریکی از محلات کرمانشاه، دو نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی در تشریح خبر اختلافات و درگیری خانوادگی دریکی از محلات کرمانشاه، اظهار کرد: حدود ساعت 22 شب گذشته (دوشنبه) یک فقره تیراندازی در بلوار تاق بستان به پلیس گزارش شد که پس از حضور مأموران مشخص شد که در درگیری خانوادگی، داماد خانواده به همراه برادرش به درب منزل پدر همسر خود مراجعه کرده و به‌وسیله اسلحه کلاشنیکوفی که به همراه داشته اقدام به تیراندازی می‌کند.

وی ادامه داد: پس از بالا گرفتن درگیری خانوادگی، همسایه پدر همسر قاتل به‌قصد میانجیگری وارد عمل می‌شود که متأسفانه با اصابت گلوله در همان محل تیراندازی جان خود را از دست می‌دهد.

 آمویی خاطرنشان کرد: در این تیراندازی همچنین پنج نفر از اعضای خانواده همسر فرد مهاجم زخمی می‌شوند که یکی از آن‌ها که خانمی 57 ساله بوده و از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرارگرفته بود در بیمارستان فوت می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یادآوری کرد: پس از تیراندازی و قبل از حضور مأموران، افراد ضارب موفق به فرار می‌شوند که تلاش و جستجو برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

وی ادامه داد: از محل تیراندازی هشت عدد پوکه گلوله سلاح کلاشنیکوف کشف و دو دستگاه خودروی زانتیا و پی کی متعلق به خانواده عاملین تیراندازی نیز توقیف شد.

آمویی ضمن ابراز تأسف از حادثه شب گذشته قتل در اثر درگیری خانوادگی، یادآوری کرد: از منزل ضاربان یک قبضه اسلحه " ام یک" و یک قبضه اسلحه پران نیز کشف شد.