معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان گفت: هفتمین نمایشگاه استانی جشنواره جابربن حیّان از بین آثار منتخب مرحله استانی برای نمایش و بازدید دانش آموزان، اولیا و فرهنگیان در تیر ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سیروس محمدی با تشریح برنامه های انجام شده در برگزاری جشنواره جابر بن حیان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده در سال تحصیلی 97_ 96 دانش آموزان و اولیای آنان با حضور در کلاس های توانمندسازی با نحوه اجرا و شیوه آموزش پروژه محور بر اساس محتوای جشنواره جابربن حیان آشنا شدند بطوریکه بیش از 57 درصد دانش آموزان گیلانی در این جشنواره شرکت کردند.

7 پروژه برگزیده سهمیه  آموزش و پرورش گیلان در مرحله کشوری جشنواره جابربن حیان

وی خاطرنشان کرد: امسال 17 هزار و 468 پروژه علمی دانش آموزی توسط 2 هزار و 684 معلم راهنمای جشنواره جابر بن حیان در سطح مدرسه  هدایت و راهنمایی شدند و از این تعداد  هزار و 204 اثر  به مرحله استانی راه یافت که در نمایشگاه استانی 7 پروژه برگزیده بر اساس سهمیه اعلامی وزارت آموزش و پرورش، به مرحله کشوری راه می یابند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گیلان در پایان گفت:  هفتمین نمایشگاه استانی جشنواره جابربن حیّان از بین آثار منتخب مرحله استانی برای نمایش و بازدید دانش آموزان، اولیا و فرهنگیان در تیر ماه برگزار می شود.