معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از اجرای بیش از ۱۰ برنامه متنوع ورزشی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حبیب الله ناظریان با اشاره به اجرای بیش از ۱۰ برنامه متنوع ورزشی در ماه مبارک رمضان گفت: در این ایام جشنواره مولای عرشیان در ورزشگاه های رو باز آبشار، مشتاق و گل محمدی برگزار خواهد شد.

وی به ویژه برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در ماه مبارک رمضان اشاره و اظهار کرد: از جمله این برنامه ها، برگزاری مسابقات تکواندو خردسالان دختر و پسر از ۲۷ اردیبهشت تا یکم خرداد ماه در محل پارک آبشار است.

وی با بیان اینکه مسابقات ووشوی نونهالان، نوجوانان و جوانان دختر و پسر از دوم تا چهارم خرداد ماه برگزار می‌شود، افزود: برگزاری مسابقات کاراته برای نونهالان و نوجوانان دختر و پسر از پنجم تا هشتم خرداد ماه در مجموعه ورزشی آبشار در ماه مبارک رمضان برگزار می شود. 

ناظریان اضافه کرد: مسابقات بدمینتون نوجوانان و جوانان آقا ۱۸ تا ۲۲ خرداد در ورزشگاه آبشار، مسابقات تنیس روی میز به صورت آزاد برای بانوان و آقایان در خانه تنیس و مسابقات اسکیت نونهالان و نوجوانان دختر و پسر از ششم تا دهم خرداد ماه در مجموعه های ورزشی اسکیت امین و آبشار از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای ماه مبارک رمضان است.

ماه مبارک رمضان

معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: حرکات نمایشی ووشو روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه در باغ طلوع ویژه دختران و در پارک کوهستانی صفه ویژه پسران برگزار می‌شود.

ناظریان ادامه داد: برپایی مسابقات بسکتبال نونهالان و نوجوانان مخصوص پسران در مجموعه ورزشی مشتاق و مسابقات جودو نونهالان و جوانان پسر ۹ تا ۱۱ خرداد در مجموعه ورزشی آبشار از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان در ماه مبارک رمضان است.

معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام مولای عرشیان در ماه مبارک رمضان، گفت: امسال مسابقات فوتسال جام مولای عرشیان به تنهایی توسط هیات فوتسال برگزار می شود.