فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه مردم پای ارزش های نظام اسلامی و خون شهدا ایستاده اند تاکید کرد: هرگونه تحرک دشمن برای نا امن کردن جامعه با قدرت پاسخ داده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی در حاشیه راهپیمایی نمازگزاران نماز جمعه شهر اصفهان که در اعتراض به توهین های اخیر آمریکا صورت گرفت گفت: دشمنی های آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران، مساله تازه ای نیست و اقدام اخیر آمریکا در خروج از برجام را می توان اقدام مبارکی دانست چرا که ادعای بلند مدت جمهوری اسلامی ایران در رابطه با غیر اعتماد بودن آمریکا و زورگویی دولت این کشور برای همه دنیا را اثبات کرد.

وی افزود: معتقدیم همانگونه که خداوند متعال در قرآن کریم فرموده: « و مکروا و مکر اللّه و اللّه خیر الماکرین»، مکر دشمنان نیز به خودشان باز خواهد گشت و این اقدام دشمنان، برکات زیادی برای جمهوری اسلامی ایران به همراه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: مردم ایران امروز هم مثل همیشه پای ارزش های نظام اسلام و خون شهدا ایستاده اند و آمریکا عددی نیست که بتواند این ملت را تهدید کند.

سردار معصوم بیگی تاکید کرد: مجموعه نیروهای مسلح و از جمله نیروی انتظامی پا در رکاب و گوش به فرمان مقام معظم رهبری آماده هستند و هرگونه تحرک دشمن برای نا امن کردن جامعه را با قدرت پاسخ خواهند داد.

وی اقدامات آمریکا را باعث اتحاد و انسجام بیشتر مردم و مسئولان عنوان کرد و اظهار داشت: امروز مردم ایران متحدتر از همیشه ایستاده است و نقشه ها و توطئه های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی می کند و اجازه نخواهد داد خدشه ای به این آب و خاک وارد آید.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بر خود واجب می داند که در شرایط کنونی با تمام تلاش، وظایف خود در حوزه های امنیت و خصوصا حوزه هایی که مورد نظر دشمن است به کار گیرد.