بر اثر نشت و انفجار گاز در یک مجتمع چهار طبقه مسکونی در منطقه پردیس اهواز تمام ساختمان ویران شد که تا کنون1 کشته و 14 مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، بر اثر نشت و انفجار گاز در یک مجتمع چهار طبقه مسکونی در منطقه پردیس اهواز تمام ساختمان ویران شد

آتش‌پاد علی‌تراب‌پور رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌نشانان در کمتر از سه دقیقه در محل حادثه حاضر شده و عملیات ایمن‌سازی و آواربرداری را آغاز کردند.

 تراب‌پور ادامه داد: طبق مشاهدات واحدهای جلو این ساختمان چهار طبقه که دیوارهای آن بتنی بوده بر اثر این انفجار تخریب شده است.

در همین خصوص نیز شهیار میرخشتی رئیس فوریت های پزشکی خوزستان نیز گفت: در این حادثه تاکنون ١٤ نفر مصدوم شده و یک نفر نیز جان خود را دست داده است.

وی  بیان داشت:  بانویی به نام سکینه حاجی زاده ٢٠ ساله با ٦٠ درصد سوختگی جان خود را از دست داده است.

میرخشتی اسامی مصدومان را به این شرح عنوان کرد: فاطمه و پریناز کیانی ١٢ ساله، فریده صادقی ٤٥ ساله، نوشین صفری ٣١ ساله، هستی جلیلیان١١ ساله، رقیه امیر خانی ٤٢ ساله، گلشاد داودی ٤٧ ساله، فروزان محمودی ٣١ ساله، امیرجسین جلیلیان ١٢ ساله، معصومه نورانی٢٢ ساله، مینا تمیمی ١٦ ساله، مجید بک ٤٣ ساله محمود کیانی ٤٣ و بهنام محمودی ٣٢ ساله.