مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از دستگیری عامل قتل چهار زن کرمانشاهی که زمستان سال گذشته در باغ فردوس به قتل رسیدند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مهدی قنادی با اشاره به قتل چهار زن در آرامستان کرمانشاه در تاریخ 22 دی سال گذشته، در خصوص روند عامل قتل، اظهار کرد: مقتولان این حادثه به ضرب گلوله سرنشینان یک دستگاه پراید به قتل رسیده بودند و عامل قتل از صحنه جرم گریخته بود.

وی ادامه داد: بازپرس ویژه قتل دادسرای انقلاب کرمانشاه پس از وصول گزارش این واقعه جنایی در محل حاضر شد و پرونده را به‌صورت ویژه در دستور کار قرارداد.

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه عنوان کرد: پس از دستگیری دو نفر از متهمین، تلاش برای شناسایی عامل اصلی این واقعه مجرمانه با جدیت دنبال شد.

وی خاطرنشان کرد: با رصدهای قضایی و پیگیری‌های ویژه بازپرس ویژه قتل، متهم اصلی این جنایت امروز (19 اردیبهشت) در تهران دستگیر شد.

قنادی افزود: تلاش ضابطین دستگاه قضایی برای شناسایی سایر عوامل مرتبط کماکان ادامه دارد.

مقتولان این حادثه یک مادر به همراه سه دخترش بودند و علت این جنایت نیز اختلافات خانگی عنوان‌شده بود.

طبق اعلام صورت گرفته عامل قتل 4 زن در کرمانشاه ، در تیرماه سال گذشته مردی توسط دامادش با اسلحه گرم به قتل رسیده بود که اولیاء دم نسبت به قاتل گذشت کرده بودند و برادران مقتول در اعتراض به گذشت همسر و فرزندان مقتول، این جنایت را رقم‌زده بودند.