دبیر هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه در سیستم دانشگاه آزاد اسلامی رقابت منفی معنی ندارد گفت: ایجاد انگیزه در بین دانشجویان رسالت آموزشی دنشگاه آزاد است و در بحث آموزشی باید عمیق فکر کرد و درسال 97 ما دانشگاهی را تبلیغ خواهیم کرد که رسالتش کیفی بودنش است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، ابراهیم چیرانی  در جلسه شورای معاونین سما استان گیلان  با بیان اینکه موقعیت دانشگاه آزاد اسلامی هم در در سطح کشور و هم گیلان یکسان است بیان کرد: یکسری استراتژی کلی در دانشگاه آزاد تدوین شده و این استراتژی ممکن است در واحدی  تعدیل شود ولی همه باید در مسیر اصلی گاه برداریم.

سیستم مالی دانشگاه آزاد باید تقویت شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با تاکید بر استراتژی دانشگاه آزاد اسلامی  مبنی بر در آمدهای غیر شهریه  ای گفت: سیستم مالی دانشگاه آزاد باید تقویت شود و با صرفه جویی از محل های مختلف به سمت نظم و انضباط مالی حرکت کنیم.

 چیرانی با بیان اینکه  اوضاع مالی در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از متوسط واحد ها در کشور جلوتر است اظهار کرد: سال مالی 97 را در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان بهتر از سال 96 می دانم و دستاوردهای بدست آمده  می تواند به عنوان یک تجربه مفید برای واحد ها باشد تا خود را برای کار های بزرگتری آماده کنیم.

در سیستم دانشگاه آزاد اسلامی رقابت منفی معنی ندارد

دبیر هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با توجه به اینکه در سیستم دانشگاه آزاد اسلامی رقابت منفی معنی ندارد گفت: ایجاد انگیزه در بین دانشجویان را رسالت آموزشی دنشگاه آزاد است  و در بحث آموزشی باید عمیق فکر کرد  و درسال 97 ما دانشگاهی را تبلیغ خواهیم کرد که رسالتش کیفی بودنش است.

شورای معاونین سما استان گیلان

سما به خوشنامی معروف است

چیرانی با بیان اینکه سما به خوشنامی معروف است ادامه داد: باید این خوشنامی را حفظ و ارتقاء دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خواستار بیان مشکلات از سوی معاونین سما استان شد تا در فرصت مناسب نسبت به رفع آن اقدام گردد.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان نیز در این جلسه بیان کرد: معاونین سما باید ارتباط موثری با هم داشته باشند و انتظار است که اطلاعات مفیدی از واحد های سما داشته باشیم.

محمد نیک پسند گفت: حتما نظرات و مشاوره های معاونین سما می تواند در ارتقاء سما مفید باشد  و آماده شنید ن هستیم تا سازمان سما در استان سرآمد باشد.

هرسال نیاز به پیشرفت و تحول نسبت به دوره های قبل داریم

وی با بیان اینکه  هرسال نیاز به پیشرفت و تحول نسبت به دوره های قبل داریم  افزود:  با کمک و همیاری هم تلاش می کنیم شرایط را بهتر از گذشته داشته باشیم و انشالله به جایی برسیم که انتخاب اول همه در همه ی مقاطع سما باشد.

در ادامه جلسه هریک از معاونین و روسای آموزشکده سما استان گیلان به بیان نظرات و پیشنهاد های خود در خصوص تعالی سما پرداختند.