دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز لرستان، بر تعامل میان دستگاه قضایی و شرکت گاز تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سعید رازانی در دیدار با مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت گاز لرستان ضمن قدردانی از خدمات این شرکت بر اجرای دقیق قوانین و مراقبت از بیت المال تاکید کرد.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد با اشاره به اینکه هم اکنون خدمات شرکت گاز لرستان در اقصی نقاط استان بخصوص در روستاهای دور افتاده بر کسی پوشیده نیست اظهار امیدواری کرد که هیچگاه دشواری کار موجب کاهش کیفیت خدمات به مشترکین نشود.

وی، افزود: مدیران باید همواره از ابزارهای کنترلی بر مجموعه تحت نظر خود استفاده کنند تا از بروز تخلفات جلوگیری کند.

دادستانی از حقوق شرکت گاز لرستان دفاع می‌کند

رازانی خاطر نشان کرد: دادستان بعنوان مدعی العموم می‌تواند در صورت درخواست شرکت گاز با متخلفینی که حقوق شرکت گاز و دولت را تضییع کرده‌اند برخورد کند.

وی تصریح کرد: دادگستری استان لرستان این آمادگی را دارد که علاوه بر برخورد با متخلفین در پیشبرد طرح های گازرسانی این شرکت را یاری کند.

همچنین در این دیدار مدیر عامل شرکت گاز نیز ضمن تشکر از زحمات و تلاش های مجدانه دادستان لرستان گفت: مجموعه قضایی استان همواره همکاری همه جانبه‌ای را در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به هم استانی های عزیز با مجموعه شرکت گاز لرستان داشته است.

در ادامه این دیدار، لطفعلیان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گزارشی از عملکرد، اهداف و ماموریت این شرکت ارائه و اظهار امیدواری کرد که نتایج اینگونه جلسات می‌تواند شرکت گاز را در بهبود ارائه خدمات و افزایش رضایت مشترکین یاری کند.