سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ایذه گفت: به دلیل انجام تعمیرات و کار خدماتی در جاده ایذه-لردگان از سوی مسئولان استان چهارمحال و بختیاری شاهد اعمال محدودیت هایی هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سید محمود هیبتی بیان کرد: محدودیت‌های اعمال شده از سوی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خوزستان نیست و این تصمیم از سوی متولیان امر در استان چهارمحال و بختیاری گرفته شده است.

وی ادامه داد: بر اساس گزارشات اعلام شده این محدودیت برای ساعات مشخص در مسیر ایذه-لردگان انجام خواهد شد و بر این اساس تغییرات مورد نظر و برنامه ریزی شده اعمال می‌شود.

هیبتی اظهار کرد: با توجه به اطلاعیه منتشره، محدودیت‌های مورد نظر از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح امروز آغاز و تا ساعت ۷ عصر ادامه پیدا خواهد کرد، همچنین برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز ساعت ۱۸ و ۱۹ این محدودیت صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این محدودیت در جاده لردگان به ایذه به صورت هر ۳۰ دقیقه یکبار خواهد بود اضافه کرد: این طرح به منظور انجام عملیات نصب نیوجرسی خواهد بود.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ایذه  با اشاره به آغاز به کار ترمیم و پاکسازی جاده روستایی در مسیر ایذه – دهدز، خاطرنشان کرد: این اقدام برای نخستین بار برای روستاهای منطقه پل آب دوغ انجام می‌شود تا مشکل تردد مردم ساکن این مناطق حل شود و بر این اساس تجهیزات و ماشین آلات برای انجام کار به منطقه اعزام شده‌اند.