فرید بهرامی، از کسب سه نشان طلا و یک نقره آزادکاران لرستانی که به عنوان نماینده کشورمان در رقابت‌های جهانی دانش‌آموزی شرکت کرده‌اند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان که به همراه تیم کشتی آزاد دانش‌آموزی پارس اندیش در کشور مراکش و محل برگزاری رقابت‌های جهانی حضور دارد، گفت: در روز نخست رقابت‌ها و در پنج وزن اول آزادکاران ایرانی چهار مدال رنگارنگ و یک رتبه پنجمی کسب کردند.

فرید بهرامی، ادامه داد: حسین رضوانیان در وزن ۴۵ کیلوگرم در مصاف رده‌بندی با نتیجه ٨  بر ۳ برابر حریفش از کشور ارمنستان به پیروزی رسید و سوم شد.

وی، اضافه کرد: در وزن ۵۱ کیلوگرم، محمد روزبهانی با شکست ۷ـ۲ حریف روسی در فینال صاحب گردن‌آویز طلا شد.

بهرامی، افزود: علی‌اکبر فضلی در کشتی فینال وزن۶۰ کیلوگرم با نمایشی کم‌نظیر ۱۰ بر صفر رقیب الجزایری را شکست داد و دومین طلا را کسب کرد.

بیشتر بخوانید

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان، گفت: حسین اصغرپور در وزن ۹۲ کیلوگرم در مصافی یک‌طرفه با شکست حریفی از کشور آفریقای جنوبی با نتیجه ۱۰ بر صفر سومین طلای کشورمان را به‌دست آورد. در وزن ۷۱ کیلوگرم فردین ‌بهرام‌وند پنجم شد.

مسابقه پنج وزن دوم، ساعاتی پیش آغاز شد

این داور بین‌المللی کشتی، یادآور شد: مسابقه پنج وزن دوم این دوره از رقابت‌ها، از ساعت 9 صبح به وقت مراکش و ساعت 13 به وقت تهران آغاز شده است.