استاندار اصفهان در دیدار با مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: ذوب آهن با تمام مشکلاتی که داشت نتایج خوبی گرفته که این نشان از مدیدیت خوب باشگاه می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مهرعلیزاده بیان داشت: مدیریت خوب امکانات می آورد، انگیزه می آورد ولی همه چیز پول نیست، نتایج ذوب آهن با شرایط مالی سختی که من در جریان آن بوده و هستم نشان دهنده تفاوت و تاثیر مدیریت در کارهاست.

وی ضمن تقدیر از تلاش های مدیریت، هیأت مدیره و پرسنل باشگاه ذوب آهن خاطر نشان کرد: به نظر من سرمربی با دانش ذوب آهن نقش مهمی در موفقیت های این تیم داشت و این هم تفاوت مربیان را به خوبی نشان می دهد.

وی افزود: امیدوارم موفقیت های مجموعه باشگاه ذوب آهن و تیم فوتبال موجب کسب اعتبار و آبروی بیشتری برای کشور عزیزمان و شادی مردم اصفهان گردد.

 استاندار اصفهان اذعان کرد: هر قدم برای ورزش که موجب توسعه ورزش در استان بشود قابل تقدیر است، زیرا ورزش هزینه نیست و سرمایه گذاری است.

 دیدار استاندار با باشگاه ذو ب اهن

 مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های استاندار اصفهان اظهار کرد: باشگاه ذوب آهن یکی از موفق ترین باشگاههای 5 سال اخیر کشور است که با کسب مقام های قهرمانی جام حذفی و نایب قهرمانی در لیگ برتر و همچنین حضور 4 سال پیاپی به عنوان نماینده ایران و اصفهان در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا این موضوع را اثبات کرده است.

 سعید آذری از تلاش های مدیرعامل کارخانه ذوب آهن که با وضعیت دشوار کارخانه از مجموعه باشگاه حمایت کرد و همچنین حمایت هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن که یک هیئت مدیره خوب و متخصص را تشکیل داده اند تقدیر و تشکر کرد.

 وی افزود: کادر فنی باهوش، متعصب و دارای اشراف کامل به مسائل فنی و در راس آنها امیر قلعه نویی که واقعاً وجود ایشان یک موهبت برای باشگاه بود و نیز بازیکنان قهرمان، با اخلاق و شایسته از دیگر عوامل موفقیت ما بود که موجب شد تیم ذوب آهن علاوه بر نایب قهرمانی، به عنوان قهرمان نیم فصل دوم لقب بگیرد.

 آذری افزود: باشگاه ذوب آهن یک باشگاه تک رشته ای نبوده و یک باشگاه واقعی با تیم های متعدد آقایان و بانوان در رشته های مختلف و کارکنان متعهد است که این تیم ها با تلاش ستودنی خود باعث افتخار مجموعه ذوب آهن اصفهان شدند.

 مدیرعامل باشگاه ذوب آهن به توسعه زیرساخت ها در این باشگاه اشاره و خاطر نشان کرد: در باشگاه ذوب آهن کارهای بزرگی انجام شده است که نمونه بارز آن ساخت دو زمین چمن جدید و تعویض چمن ورزشگاه فولادشهر در حداقل زمان ممکن بوده است.