مدیر عامل شرکت نفت وگاز اروندان گفت: شرکت نفت و گاز اروندان در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت با هدف شناسایی و حمایت از پیمانکاران، مشاوران و همچنین سازندگان کالاهای داخلی حضور فعال خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سلطان کمالی با اشاره به برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت تهران، اظهار کرد:  این نمایشگاه فرصت مناسبی جهت جذب سرمایه، همکاری متقابل، ‌تقویت توان سازندگان داخلی، ارتقای توان فنی و مهندسی، بالا بردن سطح تولید و همچنین افزایش ظرفیت های اجرایی مشاوران، ‌پیمانکاران و شرکت های تولیدی و بهره برداری خواهد بود.

وی ادامه داد: در این راستا شرکت نفت و گاز اروندان با دارا بودن ۷۶ درصد از ذخایر میادین مشترک در حوزه خشکی، نقشی حیاتی را در تولید نفت کشور ایفا می کند و یکی از شرکت های پیشگام در زمینه توجه به سیاست های خصوصی سازی و اجرای قراردادهای جدید نفتی است.

سطانی گفت: این شرکت در نظر دارد به عنوان اولین شرکت تابعه شرکت ملی نفت ایران، برون سپاری خدمات بهره برداری از میادین تحت سرپرستی خود را به صورت یکپارچه به پیمانکاران داخلی واگذار کند.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان بیان داشت: در همین خصوص، شرکت نفت و گاز اروندان در این دوره از نمایشگاه بین المللی نفت تهران با هدف شناسایی و حمایت از پیمانکاران، مشاوران و همچنین سازندگان کالاهای داخلی در بهره برداری از میادین غرب کارون ‌حضور فعالی خواهد داشت و پاسخگوی مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

گفتنی است؛ بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح امروز، یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.