مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان ازبازدید بیش از 190 هزار گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی وجشنواره گلاب در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان،  فریدون الله یاری گفت: در هفته دوم اردیبهشت ماه بیش از 190 هزار گردشگر داخلی و خارجی از بناهای تاریخی شهرستان کاشان دیدن و در جشنواره گلاب حضور یافتند.

وی افزود: با توجه به استقبال هر ساله گردشگران داخلی و خارجی از مراسم گلاب گیری شهرستان کاشان، امسال جشنواره ای با عنوان اردیبهشت گاه کاشان با همکاری بخش خصوصی، از روز 11 اردیبهشت ماه آغاز و تا آخر این ماه ادامه خواهد داشت.

جشنواره گلاب

الله یاری خاطر نشان کرد: از تاریخ 11 اردیبهشت ماه تا پایان روز 14 اردیبهشت ماه، و همزمان با 4 روز اول جشنواره اردیبهشت گاه کاشان، بالغ بر 190هزار و دویست و چهل و پنج گردشگر داخلی و خارجی در این جشنواره شرکت نموده و از بناهای تاریخی این شهرستان دیدن کردند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: در جشنواره اردیبهشت گاه کاشان که با استقبال بی نظیر گردشگران همراه بود، برنامه هائی از قبیل نمانقالی امیرکبیر، خیمه شب بازی، تئاتر طنز، مسابقه های حضوری، موسیقی  تدارک دیده شده که در بناهای تاریخی شهرستان به ترتیب اجرا خواهد شد.