آیت‌الله سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه امروز با تبریک نیمه شعبان، گفت: یکی از ویژگی‌های حکومت حضرت ولی‌عصر(عج) عدالت، امنیت و رفاه عمومی است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در نماز جمعه این هفته مرکز استان، با تبریک نیمه شعبان و سالروز ولادت یگانه منجی عالم بشری حضرت ولی‌عصر (عج) و هفته وزارت اطلاعات، اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های حکومت حضرت ولی‌عصر(عج) عدالت، امنیت و رفاه عمومی است.

آیت الله سید احمد میرعمادی بابیان اینکه در حکومت جهانی امام زمان(عج) قدرت و امنیت مطلق وجود دارد، خاطرنشان کرد: مردم در این حکومت در مسیر پیشرفت قرار می‌گیرند.

انتظار فرج، انتظار وقوع عدالت، امنیت و پیشرفت است

امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: انتظارِ فرج، انتظارِ عدالت، امنیت و پیشرفت است و آنچه در انقلاب انجام می‌گیرد زمینه‌سازی برای چنین آینده درخشانی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) تلاششان برای عدالت و امنیت در جامعه است و قطعاً پیشرفت در سایه عدالت و امنیت صورت می‌پذیرد.

میرعمادی با بیان اینکه سربازان گمنام با این کار ارزش پیدا می‌کند و این برای جامعه بسیار مهم است، خاطرنشان کرد:  وزارت اطلاعات حافظ امنیت کشور است، امنیتی که موجب شکوفایی اقتصادی اجتماعی فرهنگی و امنیتی می‌شود.

خطیب جمعه خرم‌آباد، اظهار داشت: نعمت امنیت یکی از نعمت‌های مهم کشور است که باید قدر آن را بدانیم. لذا بایستی هرلحظه به خاطر این امنیت، سجده شکر بجا آوریم.

سربازان گمنام امام زمان(عج)، چشم بینا و بیدار نظام هستند

سید احمد میرعمادی، تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) چشم بینا و بیدار نظام اسلامی ایران در برابر توطئه و نفوذ دشمنان هستند.

وی با بیا اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) با بصیرت توطئه‌ها را برملا می‌کنند، تأکید کرد: این عزیزان اقتدار نظام را با اقداماتشان حفظ می‌کنند.

امام جمعه خرم‌آباد، گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با کارکنان وزارت اطلاعات تأکید داشتند که بدنه وزارت اطلاعات مورداطمینان و اعتقاد من است و علت این امر این است که بدنه این وزارتخانه، مجموعه‌ای نیروهای مخلص انقلابی و با بصیرت است که ایثار و فداکاری‌شان در گمنامی آن‌هاست.

ما مدیون معلمان هستیم

وی در ادامه به ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم اشاره کرد و گفت: همه ما مدیون معلمان هستیم چراکه معلمان رسالت عظیمی را به عهده‌دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان، افزود: معلمان وظیفه تعلیم و تربیت فرزندان آینده و تربیت نیروی انسانی را بر عهده‌دارند و تلاش‌هایشان در این زمینه ستودنی است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه معلمان، آینده جامعه را از نظر نیروی انسانی تعیین می‌کنند، خاطرنشان کرد: آنچه انتظار داریم این است که دانش آموزان ما ازلحاظ آموزش و حرفه ارتقا پیدا کنند.

وی تصریح کرد: مبادا سطح آموزش پایین بیاید و دانش آموزان در آینده از معلومات کافی برخوردار نباشند!

باید از زحمات کارگران تشکر کرد

خطیب جمعه خرم‌آباد به ۱۱ اردیبهشت روز کارگر هم اشاره کرد و گفت: باید از زحمات کارگران تشکر کرد؛ پیامبر دست کسی را به‌جز کارگر نبوسید و مهم‌تر از آن راه مقابله با جنگ اقتصادی، حمایت از تولیدات کارگران کشورمان است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه رهبری در دیدار با کارگران این مطلب مهم را بازگو نمودند، افزود: اگر ما امروز به سمت کالای ایرانی برویم در آینده اقتصاد و اشتغال خوبی خواهیم داشت.

هدف بسیج سازندگی، محرومیت‌زدایی است

وی همچنین به ۱۷ اردیبهشت سالروز تأسیس بسیج سازندگی اشاره کرد و گفت: بسیج سازندگی به‌فرمان رهبری شکل‌گرفته و فعالیت‌ این قشر در جهت محرومیت‌زدایی است که بر کسی نیز پوشیده نیست.

میرعمادی، افزود: روستاهای محروم شاهد حضور جوانان انقلاب هستند که در قالب اردوهای جهادی به مردم خدمت می‌کنند.

امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: این اردوها در جهت رفع محرومیت‌زدایی است و خدمات این عزیزان یک ارتباط تنگاتنگی بین نسل جوانی که در دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها علم می‌آموزد که با جامعه کار و محروم ایجادشده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان، افزود: یکی از برنامه‌های مهم بسیج سازندگی مسئله اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی است.