وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر به اقلید مطرح کرد: در شهرستان اقلید، برخی از صنایع مثل کارخانه قند و کشتارگاه دام صنعتی هستند که کمک می کنیم تا سرپا بمانند و احیا شده و از این وضعیت خارج شوند.

به گزارش خبرگزاری موج از اقلید، علی ربیعی که برای شرکت در جلسه شورای اداری و کارگروه اشتغال به شهرستان اقلید سفر کرده بود در جمع مدیران این شهرستان اظهار داشت: در شهرستان اقلید، برخی از صنایع مثل کارخانه قند و کشتارگاه دام صنعتی اقلید هستند که کمک می کنیم تا سرپا بمانند  و احیا شده و از این وضعیت خارج شوند.

وی افزود: برخی صنایع دیگر نیز که نیاز به کمک داشتند گزارش آن‌ها را نیز دریافت کردیم که مقرر شد گروهی در استان آنها را بررسی کرده و کارهایی که بایستی توسط سایر دستگاه‌ها انجام شود در برنامه قرار گیرد.

وزیر رفاه همچنین از تصویب ارتقاء درمانگاه تأمین اجتماعی اقلید به پلی کلینیک خبر داد و گفت: راه‌اندازی خانه امید اقلید را در جهت ایجاد محلی برای فعالیت و اوقات فراغت بازنشستگان دنبال خواهیم کرد.

ربیعی تصریح کرد: مبلغ 215 میلیارد تومان جهت بیمه زنان سرپرست خانوار در دولت تدبیر و امید تصویب شده و امیدواریم از ماه آینده بتوانیم زنانی که شناسایی شده و در اولویت هستند را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دهیم.

وی همچنین ادامه داد: بالغ بر 7000 میلیارد تومان برای بالابردن توان خانواده‌های مددجو در نظر گرفته‌ایم تا نسبت به سال گذشته بتوانیم افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.