علیرضا رشیدیان در پیامی روز جهانی کارگر را به تمام فعالان عرصه تولید و اقتصاد کشور به ویژه کارگران تبریک گفت

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: کارگران جلوه امید بخش  عرصه خودکفایی و بازوان توانمند کشور درتحقق شعار حمایت از کالای ایرانی هستند.

وی افزود: بدون شک روز کار و کارگر که به نام کارگران بی ادعا و تلاشگران این مرز و بوم مزین شده است ، این عزیزان آیینه تمام نمای رهایی از وابستگی در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی و غلبه بر تحریم ها و دسیسه های ناتمام دشمنان این نظام و ملت می باشند.

رشیدیان یادآورشد: امروزه در کنارفرهنگ سازی در جامعه برای مصرف تولیدات داخلی، بیش و پیش از همه ضرورت بر ارتقا کیفیت  تولیدات داخلی است ، تولیداتی که نتیجه تلاش خستگی ناپذیر کارگرانی است که در گرما و سرما ، شرایط سخت و دشوار از کار در معادن گرفته تا کوره های مواد مذاب و غیره برای آبادانی این مرز و بوم و استقلال میهن می کوشند.

استاندارخراسان رضوی گفت: امروزه بخش عمده موفقیت در پیشرفت و غلبه بر تحریم‌ها و فشارهای دشمنان را مدیون همت و تلاش مضاعف این قشربی‌ادعا و ایثارگران هستیم ، در حال حاضر نیاز محوری این کشور و نظام به ویژه در سال حمایت از کالای ایرانی آن است که تلاشگران عرصه‌ کار و سازندگی با تجهیز خود به علم و دانش روز و بهره ‌گیری از توان و تخصص و تجربه خود در عین ارتقا کیفیت ، افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده ونتیجه رونق حضور در بازارهای داخلی و خارجی برای این مهم گام های موثر و بلندی برداشته اند.

وی خاطرنشان کرد: بی شک، نامگذاری امسال با نام حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر فرزانه‌ انقلاب بیش از همه بیانگر اهمیت فراوان و تاثیرگذار این قشر سخت‌کوش در مسیر نگرش عالمانه و آرمان‌خواهانه آنان در عرصه‌ پیشرفت، خودکفایی ، وحدت و همسویی جامعه در استفاده از کالای ایرانی و ارزش‌گذاری به این تلاش ها می باشد.

علیرضا رشیدیان درپایان اظهار کرد : ما  در راستای اهداف دولت خدمتگزار تدبیر و امید تلاش مان در نکوداشت هرچه بیشتر کارگران و توجه به مشکلات و رفع موانع معیشتی این قشر سخت‌کوش و مهم جامعه در کنار سایر اقشار و گروه های مردمی است.ما خود را خادم مردم بویژه کارگرانی می دانیم که با همت بلند شان چرخه پیشرفت اقتصادی کشور را به حرکت درآورده و سرعت می بخشند و به این خدمت افتخار
می کنیم.