عضو کمیسیون عمرانی و حمل‌ونقل شورای شهر بندرعباس گفت: ما ثروتمندان فقیری هستیم که در این سرزمین زندگی می‌کنیم چراکه منابع ما در راستای معیشت مردم هزینه نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری موج؛ کیانوش جهانبخش در پنجاهمین نشست شورای شهر گفت: در بندرعباس تناسب بین درآمد و هزینه وجود ندارد. در این شهر  زیرساخت و امکانات مناسب وجود ندارد.

وی افزود: شهروندان در بندرعباس هزینه‌ی زندگی در نیویورک را پرداخت می‌کنیم درحالی‌که سطح امکانات آن در حد شعب ابوطالب است.

عضو شورای شهر بندرعباس گفت: مشکلات شهر بندرعباس ناشی از شلختگی و اعمال سلیقه‌های شخصی در سطح مدیریتی است.

جهانبخش با اشاره به آمار کشف قاچاق در بندرعباس گفت: مگر جز این است که قاچاق باعث ثروت غیر مشروع می‌شود پس چرا در بندرعباس پورشه سواران و آن‌طور که مرسوم است سطح آقا زادگی را نمی‌بینیم

وی در ادامه افزود: این‌ها نشانگر این است که بندرعباس مستعمره‌ای بیش نیست

عضو کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر بندرعباس گفت: من از اداره‌ی بهزیستی می‌خواهم که آمار واقعی و درست را به مردم بدهد اگرچه وقتی پستان گرگ مادر به علت تحریک‌پذیری در صداوسیما سانسور می‌شود از دیگر دستگاه‌ها نمی‌توان انتظار چندانی داشت.

جهانبخش افزود: آدم‌های اشتباهی در مدیریت‌های فرهنگی این شعر تکیه زده‌اند که بروز مشکلات فرهنگی امروز در این شهر حاصل مدیریت آن‌هاست.

وی گفت: وضعیت بسیار بحرانی ست و زیرپوست شهر اتفاق‌هایی می‌افتد که اگر برای آن فکری نکنیم به‌زودی گریبان ما و خانواده‌هایمان را خواهد گرفت.

عضو شورای شهر بندرعباس در پایان خاطرنشان ساخت: ما ثروتمندان فقیری هستیم که در این سرزمین زندگی می‌کنیم چراکه منابع ما در راستای معیشت مردم هزینه نمی‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج