عضو شورای شهر بندرعباس گفت: در اذهان عمومی زمزمه‌هایی مبنی بر کمک شهرداری به افراد خاص در انتخابات شنیده می شود که امید است دیوان محاسبات شبهات را برطرف کند.

به گزارش خبرگزاری موج؛ اسماعیل بواشه در پنجاهمین نشست شورای شهر بندرعباس اظهار داشت: در راستای وظیفه‌ی نظارتی و پاسخگویی شورا یکی از  مهم‌ترین مسائل ایجاد شفافیت مالی ست. چرا که پاسخ‌گویی باعث ایجاد اعتماد عمومی می‌شود.

وی ضمن تشکر از دیوان محاسبات برای استقرار در شهرداری گفت: انتظار می‌رود دیوان محاسبات بدون ترس از مافیای قدرت و پول با متخلفین به شکل جدی برخورد کند و شورای شهر نیز حمایت همه‌جانبه‌ی خود را از این موضوع اعلام می‌کند.

عضو شورای شهر بندرعباس عنوان داشت: از شهرداری بندرعباس درخواست می‌کنم هرگونه مدرکی که موردنیاز دیوان محاسبات است را در اختیار این نهاد نظارتی قرار دهد.

بواشه ضمن اشاره به اینکه در اذهان عمومی زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که در انتخابات ها، شهرداری برای افراد خاص هزینه می‌کند، گفت: امیدوارم دیوان محاسبات در این موضوع ورود کند تا در این مورد نیز شفاف‌سازی صورت گیرد.

وی در پایان گفت: امیدوارم شهرداری به یک سازمان شیشه‌ای تبدیل شود تا همه‌ی موضوعات شفاف باشد و نگرانی‌های مردم نیز مرتفع شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج