معاون فرهنگی هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با خجسته میلاد اعیاد شعبانیه و به‌مناسبت نیمه شعبان و خجسته میلاد فرخنده و با سعادت حضرت مهدی(عج) شب شعر « انتظار» در حسینیه بیت امام جمعه تبریز برگزار می شود .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز،جواد کریم نژاد در نشست خبری  طی سخنانی اظهار داشت:برگزاری این مراسم در این ایام بسیار پربار خواهد بود و بالطبع شعرها و شورهایی از شاعران خوش قریحه تبریز در « شب شعر انتظار»  را به نظاره خواهیم نشست. 

کریم نژاد

وی افزود:  این شب شعر با حضور شاعران دلسوخته موعود منتظَر و مداحان اهل بیت (ع)به همراه مولودی خوانی برگزار می شود. 

شب شعر انتظار با هدف تبیین و ترویج فرهنگ مهدوی است

وی برگزاری این محفل شعری را در راستای مهدی باوری و مهدی یاوری عنوان کرد و گفت: شب شعر انتظار با هدف تبیین و ترویج فرهنگ مهدوی و انتظار به زبان هنر و ادبیات و معرفی این فرهنگ به نسل جوان با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج)، بنیاد فرهنگی و خیریه نیمه شعبان مسجد آیت الله انگجی تبریز و روابط عمومی بیت امام جمعه تبریز برگزار می شود. 

وی با اشاره به دعوت از تمام شعرای آیینی استان و پیشکسوتان هنر و ادبیات جهت حضور در این شب شعر، به زمان برگزاری این محفل شاعرانه اشاره کرد و افزود: این شب شعر 10 اردیبهشت ماه سال جاری در محل حسینیه بیت امام جمعه تبریز برپا می‌شود. 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج