حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم ابراهیمی گفت: اندیشه‌های ناب شهید مطهری (ره) در دفاع از آموزه های انقلاب و پاسخ به شبهات و تحریفات دینی، زمینه‌های ساخت بنیان‌های اعتقادی جامعه اسلامی را مرتفع ساخت و به مثابه یک حقیقت همیشه جاری برای همه نسل‌ها و دوران‌ها ماندگار ماند.

به گزارش خبرگزاری موج، در همایش عقیدتی سیاسی در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم ابراهیمی استاد حوزه و دانشگاه، گفت: آثار و اندیشه های شهید مطهری حتی با گذشت زمان ناب است و تازگی دارد و هیچ وقت کهنگی ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم ابراهیمی، در این مراسم عنوان کرد: امروز آنچه که سبب شده شما پاسداران را صاحب احترام برای دوستان و لرزه براندام دشمنان بیندازد، حاصل اخلاص، بندگی و عبودیت شماست که همراه با بصیرت می باشد.

دکتر سید ابراهیم ابراهیمی، افزود: اندیشه‌های ناب شهید مطهری (ره) در دفاع از آموزه های انقلاب و پاسخ به شبهات و تحریفات دینی، زمینه‌های ساخت بنیان‌های اعتقادی جامعه اسلامی را مرتفع ساخت و به مثابه یک حقیقت همیشه جاری برای همه نسل‌ها و دوران‌ها ماندگار ماند. 

وی، یادآور شد: همه آثار آن شهید بزرگوار که نشان‌دهنده عمق تفکر و اندیشه ایشان است در قبل و بعد از انقلاب اثرگذار بود و در آینده نیز اثرگذار خواهد بود. 

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیمی، با اشاره به اینکه امروز دشمن به دنبال نفوذ و تقدس زدایی و ناکارآمدی انقلاب می باشد، اظهار داشت: سیره و اندیشه های شهید مطهری(ره) بهترین توان برای ایستادگی در مقابل دشمنان است. 

وی، گفت: رمز و کلید واژه ماندگاری و حیات استاد شهید مرتضی مطهری(ره) بندگی، عبودیت و اخلاص ایشان بود که نام مبارکشان همچنان زنده و ماندگار است. 

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، عنوان کرد: ما هرچه داریم از اتکاء به معنویت و ارتباط با خداوند داریم و اگر این باشد هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل ما ایستادگی کند. 

وی، تصریح کرد:دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مطهری که به عنوان هفته عقیدتی سیاسی و هفته معلم نامگذاری شده، در واقع فرصت مغتنمی است که تفکرات و اندیشه های شهید مطهری را برای مردم برجسته کنیم و از تلاشهای جهادگران علمی در عرصه های تعلیم و تربیت، اخلاق،معرفت و بصیرت تجلیل شود. 

در پایان این مراسم از جمعی از اساتید و مربیانی که در سال گذشت با معاونت عقیدتی سیاسی سپاه امام سجاد(ع) همکاری داشته اند تجلیل به عمل آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج