چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با حضور مشارکت کنندگانی از استان‌های مختلف و دیگر کشورها در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با حضور مشارکت کنندگانی از استان‌های مختلف کشور و شرکت‌های بین‌المللی کشورهای دیگر در اصفهان برگزار می‌شود.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته از دهم اردیبهشت‌ماه آغاز و تا چهاردهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و 80 شرکت توانایی‌های خود در عرصه سنگ، معادن و صنایع وابسته را به نمایش می‌گذارند.

درچهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته شرکت‌هایی از استان‌های اصفهان، تهران، قزوین و آذربایجان شرقی در نمایشگاه سنگ، معاون و صنایع وابسته امسال حضور دارند، همچنین شهرستان ماکو نیز به صورت ویژه در نمایشگاه سنگ اصفهان شرکت کرده است.

نمایشگاه سنگ

دراین نمایشگاه شرکت‌هایی از کشورهای ایتالیا، آلمان و چین نیز نمایندگی دارند که در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 درچهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته انواع سنگ‌های فرآوری شده ساختمانی، صادراتی، عمرانی و تزئینی، تجهیزات و ماشین‌آلات و ابزارآلات سنگبری و فرآوری سنگ، معادن سنگ و تکنولوژی استخراج و خدمات و صنایع وابسته شامل حمل‌ و نقل، لوازم و قطعات یدکی و تعمیر و نگهداری تجهیزات به نمایش گذاشته می‌شوند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج