بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از برخورد جدی دستگاه قضایی کرمانشاه با مقصرین حادثه غرق شدن کودک سه ساله در رودخانه چم بشیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمدامین رحیمی، امروز از محل حادثه غرق شدن کودک سه ساله کرمانشاهی در رودخانه چم بشیر واقع در محله حکمت‌آباد بازدید و ابراز داشت: به دستور دادستان کرمانشاه مقصرین حادثه غرق شدن کودک سه ساله در چم بشیر به‌صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضایی استان قرارگرفته است.

وی در این بازدید با اشاره به گذشت چند روز از حادثه غرق شدن این دختربچه، تصریح کرد: متاسفانه هیچ‌گونه اصول ایمنی در اطراف رودخانه روباز چم بشیر از سوی دستگاه‌های مربوطه رعایت نشده است.

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از پیگیری دستگاه قضایی استان برای شناسایی مقصرین این حادثه خبر داد و افزود: موضوع به کارشناسی ارجاع شده که پس از حصول نتیجه کارشناسی با مقصرین حادثه برخورد جدی انجام خواهد گرفت.

رحیمی افزود: همچنین چاه‌های آبی که در اطراف رودخانه قرارگرفته‌اند فاقد هرگونه روپوش هستند و این مسئله بسیار خطرآفرین شده است.

 غرق‌شدگی کودکان در رودخانه چم بشیر

سالانه چندین غرق‌شدگی کودکان در رودخانه چم بشیر رخ می‌دهد/ مسئولین بی‌خیال‌اند

 مردم ساکن این شهرک در این بازدید اظهار کردند سالانه چندین مورد غرق‌شدگی کودکان در رودخانه چم بشیر رخ می‌دهد، اما با کمک مردم کودکان از مرگ نجات پیدا می کنند و به رغم تماس ها و پیگیری های فراوان مسئولین بی خیالند.

آنان عنوان کردند، درخواست‌های مکررشان از شهرداری و آب منطقه‌ای برای نصب دریچه بر روی چاه‌های آب اطراف چم بشیر بدون پاسخ مانده است و در نهایت منجربه حادثه غرق شدن کودک 3 ساله شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج