عصر امروز در مراسمی، اعضای تیم کشتی آزاد مجتمع پارس اندیش خرم‌آباد به نمایندگی از تیم ملی کشتی آزاد دانش آموزی ایران، عازم مسابقات جهانی مراکش شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان؛ عصر امروز در مراسمی با حضور مشاور استاندار لرستان، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش و اصحاب رسانه استان، تیم کشتی آزاد مجتمع پارس اندیش خرم‌آباد به مسابقات جهانی کشتی دانش‌آموزی مراکش اعزام شد.

نفرات تیم کشتی آزاد پارس اندیش در این دوره از رقابت‌ها را حسن رضوانیان در وزن ٤٥ کیلوگرم، جواد جوادی ٤٨ کیلوگرم، محمد روزبهانی ٥١ کیلوگرم، مهدی حسینیان ٥٥ کیلوگرم، اکبر فضلی ٦٠ کیلوگرم، سهراب ادهم‌خلیلی ٦٥ کیلوگرم، فردین بهرام‌وند ٧١ کیلوگرم، مهدی اکبرزاده ٨٠ کیلوگرم، حسین اصغرزاده ٩٢ کیلوگرم و رضا خانی در وزن ١١٠ کیلوگرم، تشکیل می‌دهند.

پارس اندیش

حمید رشیدی مدیر مجتمع پارس اندیش و از خیّرین استان لرستان در این مراسم، گفت: خدمت به جوانان و نوجوانان ورزشکار لرستان، کمترین وظیفه‌ای است که خداوند متعال بر دوش من و ما قرار داده، لذا هر اقدامی که در این مسیر صورت گیرد، اجر آن در نزد خداوند متعال محفوظ است.

حمید رشیدی

خیّرین لرستانی، از کوچ ورزشکاران استان جلوگیری کنند

وی، افزود: از خیّرین و نیک‌اندیشان لرستانی می‌خواهم تا در کنار سایر اقدامات ارزنده خود، در امر ورزش استان نیز سرمایه‌گذاری کنند، چراکه کوچ هر یک از ورزشکاران لرستان به پایتخت و سایر استان‌ها، خسارات جبران ناپذیری بر پیکره ورزش لرستان وارد می‌کند و تاوان آن را، نسل‌ بعد از ما پرداخت خواهد کرد.

تیم کشتی آزاد پارس اندیش

گفتنی است، 50 درصد از هزینه‌ اعزام تیم کشتی آزاد مجتمع پارس اندیش «اعزامی به مسابقات جهانی کشتی آزاد مراکش» را وزارت آموزش‌ و پرورش و 50 درصد دیگر را حمید رشیدی پرداخت کرد.

خبرگزاری موج، برای تیم لرستانی اعزامی به مسابقات جهانی کشتی آزاد دانش آموزی مراکش، آرزوی پیروزی و سربلندی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج