شاهین احمدی: باید هفته نکوداشت خرم‌آباد را همچون نوروز گرامی داشت.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری خرم‌آباد در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج، اظهار داشت: هفته نکوداشت خرم‌آباد، اقدامی در مسیر معرفی بیش از پیش این شهر باستانی است.

شاهین احمدی با اشاره به اینکه هفته نکوداشت خرم‌آباد از 14 تا 20 اردیبهشت ماه 97 در نقاط مختلف مرکز استان لرستان برگزار خواهد شد، افزود: این هفته به شهرداری، یک فرد، گروه یا دستگاه اجرایی و نهاد دولتی و غیر دولتی متعلق نیست بلکه به همه خرم‌آبادی‌های جهان تعلق دارد.

وی، ادامه داد: خرم‌آباد به همه آنانی که دل در گرو توسعه، عمران، آبادانی و سربلندی آن دارند تعلق دارد لذا، از همه خرم‌آبادی‌های مقیم و غیر مقیم تقاضا دارم تا در هفته نکوداشت این شهر تاریخی، در اقدامی متحد و مشترک، نام این مام گرامی را در سراسر گیتی طنین انداز کنند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری خرم‌ آباد همچنین برگزاری مسابقه قایقرانی و کوهپیمایی خانوادگی، اجرای نمایش خیابانی با قالب‌ها نوین، اجرای موسیقی لُری،  برپایی جشنواره و نمایشگاه عکس و اجرای طرح «سه‌شنبه با خرم‌آباد» هم‌زمان با طرح سه‌شنبه‌های بدون خودرو را از جمله برنامه‌های هفته نکوداشت خرم‌آباد عنوان کرد.

آئین اختتامیه هفته نکوداشت خرم‌آباد در باغ گلستان

وی، افزود: آئین اختتامیه هفته نکوداشت خرم‌آباد، روز پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 97، با حضور مردم، مقامات استان و برخی چهره‌های خرم‌آبادی مطرح کشور، در محل باغ گلستان مجموعه تاریخی قلعه فلک‌الافلاک خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

احمدی، تصریح کرد: با توجه بارندگی‌های پراکنده در فصل بهار، پیش‌بینی‌های لازم جهت اجرای برنامه در یک مجموعه سرپوشیده نیز تدارک دیده شده است اما امیدواریم اعلامات اداره کل هواشناسی استان، اجرای مراسم اختتامیه در محوطه باغ گلستان را نوید دهد.

همه خرم‌آبادی‌ها پای کار بیایند

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری خرم‌آباد، گفت: از همه کنشگران اجتماعی، هنرمندان، فرهیختگان، اصحاب قلم و رسانه، فرهنگیان، ورزشکاران، خرم‌آبادی‌های مقیم خارج از کشور و همه دلسوزان سرزمین شاپورخواست تقاضا دارم در هفته نکوداشت خرم‌آباد، مجموعه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری را همراهی کنند و بدانند که ماحصل تلاششان در حق هیچ شخص و گروهی مصادره نخواهد شد بلکه به‌نام و برای خرم‌آباد ثبت و ضبط می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج