رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند 8 نفره سارقان احشام در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ستار خسروی گفت:اعضای یک باند 8 نفره سارقان احشام و کشف 172 راس دام سرقتی در اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در پی وقوع چندین مورد سرقت از دامداری های شهر اصفهان و ضرب و شتم نگهبانان، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از انجام یک سری کارهای تخصصی و اقدامات خاص موفق شدند همه اعضای این باند که 8 نفر بودند را شناسایی و دستگیر کنند.

باند سارقان احشام

این مقام انتظامی بیان داشت : افراد دستگیر شده در بازجویی های پلیس به سرقت 172 راس دام و ضرب و شتم نگهبانان دامداری ها اعتراف کردند.

سرهنگ خسروی اضافه کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه این سارقان دامداری های فاقد تجهیزات ایمنی که فقط یک نگهبان داشتند را شناسایی و در فرصتی مناسب سرقت می کردند ، به دامداران توصیه کرد: محل نگهداری احشام را به تجهیزات پیشگیری از سرقت مجهز کنید ، از افراد ناشناس به عنوان نگهبان احشام استفاده نکنید و از ورود افراد غریبه که تحت عنوان مشتری دام به شما مراجعه می کنند به محل نگهداری احشام خودداری کنید.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج