رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: هدف ما در مجموعه جهاد کشاورزی این است که نهایت حمایت و توان خود را در پاسداری و حمایت از جانبازان، خانواده معظم شهدا و ایثار گران جهادی به عمل اوریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد خالد جعفری اظهار داشت: نهایت حمایت را از ایثارگران جهادی  به عمل خواهیم آورد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان در مراسم تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته که به مناسبت ولادت امام حسین (ع)و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز پاسدار برگزار شد افزود: ما باید با تکریم جهادگران و ایثارگران در حفظ و تقویت فرهنگ جهادی در مجموعه سازمان جهاد کشاورزی اهتمام ورزیم و با شیوه های نوین کشاورزی در راستای توسعه کشاورزی و آبادانی استان گام برداریم.

وی با بیان اینکه انجام این امورات و وظایف در قبال ایثارگران نمی تواند جبران گوشه ای از ایثار و ازخود گذشتگی ایشان را نماید، یادآور شد: برگزاری این مراسم ها و تقدیر از این عزیزان به شکل نمادین بوده و هدف ما این است که بگوئیم، ما قدردان زحمات و ازخود گذشتگی های ایثارگران هستیم.

جعفری با تاکید بر اینکه مجموعه جهاد کشاورزی باید بیش از این به جهاد گران و ایثارگران خدمت رسانی کند افزود: اعتقاد ما بر این است که  مجموعه سازمان جهاد کشاورزی با کمک و همکاری  ایثار گران سازمان بتواند امورات را به پیش ببرد و در جهت توسعه و پیشرفت کشاورزی استان گام های اساسی بردارد.

وی تاکید کرد در تمام مدیریتهای جهاد کشاورزی شهرستان های استان این مراسم برگزار می شود و از تمام جانبازان جهادی تجلیل به عمل خواهد آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج