مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: خدمات ،تلاشها، و ایثار جهاد گران در ایام دفاع مقدس صرفا جهت رضای خداوند متعال بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ؛حجت الاسلام علی دوستی نژاد اظهار داشت:رضای خدا هدف جهادگران جنگ تحمیلی بود.

وی در مراسم  تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته که به مناسبت بزرگداشت روز پاسدار برگزار شد، اظهار داشت: خداوند متعال را شاکر هستیم که یکی از بازوهای توانمند وقدرت رهبری نظام جمهوری اسلامی جهاد سازندگی بود.

دوستی نژاد با اشاره به تلاشها و موفقیتهای جهاد کشاورزی درزمان دفاع از مرزوبوم گفت: به فرموده امام خمینی (ره) اگرکلمه ای بالاتر از عشق داشتیم ما با افتخار آن را به جهاد اختصاص می دادیم و درجایی دیگر از سخنان شیرین ونابشان فرمودند که جهادیان همان سنگر سازان بی سنگر بودند وبه حق هم اینچنین بود.

وی  افزود: به گفته امام (ره) تلاشهای نیروهای بسیجی اعم از جهاد،سپاه،ارتش وتوده های مردمی، انقلاب را به این مرحله رساند تا جایی که اگرروزی سپاه نباشد کشور هم نابود می شود.

حاج آقا دوستی نژاد در ادامه خاطر نشان کرد: ما خوشحالیم که در مکتبی هستیم که پیامبر (ص) افضل مخلوقات است کسی که خداوند بخاطروجود باسعادتش آسمانهاوزمین را خلق کرد.

وی ادامه داد: اگر تاسوعای حسینی وتشنه لبان کربلانبودندما اکنون انقلابی نداشتیم پس به حق این روزها را به روز پاسدار اختصاص داده وآن را گرامی می داریم.

  حاج آقا دوستی نژاد تاکید کرد: اگرقیام و رشادتهای تمامی نیروهای انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) نبود در همان روزهای ابتدایی کشور و انقلابش نابود می شدند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان یادآور شد:در سالی که از سوی امام خامنه ای مزین است بنام حمایت از کالای ایرانی باید از رهنمودهای پیامبر اکرم(ص)که فرمودند، عزت مومن در این است که  وابستگی به دیگران نداشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج