معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری ۲۲۰ برنامه مهم و اجرائی فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان در سطح کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ گلاویژ فتاحی اظهار داشت:۲۲۰ برنامه به مناسبت هفته جوان در کردستان برگزار می شود

وی در جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان که ظهر سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: هر ساله مصادف با ولادت حضرت علی اکبر(ع) با نام هفته جوان در نظر گرفته است که در این هفته برنامه های مختلفی از سوی ادارات ورزش و جوانان در سطح استان های سراسر کشور برگزار می شود.

فتاحی ضمن اشاره به اینکه هفته جوان از روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه مصادف با ولادت حضرت علی اکبر(ع) آغاز می شود، افزود: امسال با هماهنگی های صورت گرفته با ادارات عضو ستاد ساماندهی برنامه های قابل توجهی به همین مناسبت در کردستان برگزار می شود.

معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش وجوانان با تاکید بر اینکه کیفیت اجرایی برنامه در هفته جوان بسیار قابل اهمیت است، عنوان کرد: در هفته جوان با برگزاری برنامه هایی در حوزه های فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی انجام می گردد.

گلاویژ فتاحی در ادامه با اشاره به این مطلب که هفته جوان با سراسر کشور همزمان برگزار می شود، تصریح کرد: این برنامه ها در راستای شور، نشاط و امید در نظر گرفته شده است و در نظر داریم این موضوع را به سوی جامعه و حتی خانواده ها سوق دهیم.

وی ضمن اشاره به اینکه در تمامی روزهای هفته جوان برنامه های متنوعی برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، برگزاری همایش و نشست‌ها، دیدار جوانان با مفاخر فرهنگی، هنری، علمی و مسئولان ارشد کردستان، راه‌اندازی اتوبوس و پیاده راه جوان، پاکسازی محیط و رونمایی پروژه های مرتبط با جوانان و تجلیل از جوانان برتر در این هفته برگزار خواهد شد.

گلاویژ فتاحی در پایان گفت، با پیگیری های صورت گرفته از سوی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با همکاری ادارات عضو ستاد ساماندهی و همچنین ادارات ورزش و جوانان شهرستان های تابعه ۲۲۰ فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی در سطح استان برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج