مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از پاسخگویی به بیش از 3 هزار شکایت و درخواست در سال 96 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: در سال گذشته بالغ بر 3300 پیام شامل شکایت، درخواست، پیشنهاد و اطلاع رسانی از طرق مختلف واصل و در سامانه رسیدگی به شکایات ثبت گردیدکه این تعداد نسبت به سال قبل تر از آن حدود 2 درصد افزایش داشته است.

اکبر ادامه داد: از این تعداد پیام های ورودی در سال 96، بالغ بر 49 درصد در زمینه شکایت، 48 درصد درخواست، 4 درصد اطلاع رسانی و یک درصد پیشنهاد بوده است.

وی افزود: تمامی شکایات و درخواستهای وارده در سامانه رسیدگی به شکایات شرکت ثبت و کد رهگیری به آن تخصیصمی یابد و پاسخ آناز طریق مسؤولین ذیربط در کمتر از 3 روز کاری به متقاضیان ارائه می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان تصریح کرد: با توجه به اهمیت بررسی دقیق شکایات و در خواست ها، کمیته رسیدگی به شکایات بصورت ماهانه تشکیل و اهم موارد دریافتی و پاسخهای ارسالی، مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد و اقدامات بهبود لازم مورد تصویب قرار می گیرد.

خط اختصاصی تلفنی 3415 جهت دریافت، پرداخت صورتحساب و اعلام کارکرد کنتور

شرکت -گاز گیلان

اکبر ادامه داد: در سال گذشته در راستای حل مشکلات مربوط به عدم توزیع، توزیع اشتباه و یا توزیع با تأخیر صورت حساب های گاز، پروژه های بهبودی از قبیل پروژه تولید و صدور صورتحساب آنلاین، خط اختصاصی تلفنی 3415 جهت دریافت، پرداخت صورتحساب و اعلام کارکرد کنتور و اپلیکیشن اختصاصی شرکت گاز گیلان ( با نام خدمات الکترونیکی گاز گیلان) راه اندازی گردید که بحمدالله سبب افزایش سطح رضایتمندی مشترکین محترم شده است.

بیشترین شکایات وارده مربوط به گازبها و موارد مندرج صورت حساب گاز بود

وی در ادامه با بیان اینکه بیشترین شکایات وارده مربوط به گازبها و موارد مندرج صورتحساب گاز بوده گفت: گازبها و عوامل تشکیل دهنده آن از جمله آبونمان، عوارض گازرسانی و مالیات بر ارزش افزوده و ... مواردی هستند که بر اساس قانون بودجه و ضوابط قانونی از مشترکین دریافت می شود و تلاش می شود تا اطلاع رسانی کاملی از نحوه محاسبه صورتحساب گاز از طریق مبادی مختلف صورت گیرد.

مدیرعامل گاز گیلان گفت: شرکت گاز استان برای دریافت شکایات و درخواستهای مردم و مشترکین عزیز راههای متعددی از قبیل تلفن گویای 3414، اپلیکیشن، سایت، سامانه پیامکی، دفاتر پیشخوان و ایمیل را معرفی کرده اما عمده موارد دریافتی از طریق تلفن گویا 3414 می باشد که حدود 91 درصد موارد ورودی را به خود اختصاص داده است.

 اکبر با تشکر از مشترکین عزیز بابت رعایت مصرف بهینه و ایمن از گاز طبیعی، از آنان خواست تا با بیان مشکلات و ارائه پیشنهادهای سازنده، شرکت گاز را در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به گیلانیان عزیز یاری نمایند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج