یک آزمایشگاه تولید مخدر صنعتی امروز در بولوار میرزا کوچک خان مشهد کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از کشف و پاکسازی یک لابراتوار تولید شیشه در مشهد خبر داد.

مهدی خدابخشی با اعلام این خبر، اظهار کرد: ساعتی قبل رصدهای میدانی تیمی از ماموران ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان‌ رضوی، به کشف یک لابراتوار تولید مخدر شیشه در بولوار میرزاکوچک خان مشهد منجر شد.

وی افزود: با صدور دستورات ویژه قضایی این عملیات به سرپرستی سرهنگ صفدری، رئیس ستاد مبارزه با موادمخدر خراسان رضوی آغاز شد و ماموران در پی این عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری یک متهم شدند.

خدابخشی با اشاره به کشف 4200گرم هروئین و دو کیلو شیشه و 60 لیتر مواد پیش‌ساز شیشه از این لابراتوار بیان کرد: در این راستا یک متهم دستگیر شد که برای فرار از قانون پیشنهاد رشوه 30 میلیون تومانی به ماموران داد که این میزان رشوه نیز ضمیمه پرونده شد.

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد ادامه داد: ماموران در ادامه این عملیات موفق به شناسایی یک پاتوق دیگر شدند که افراد پس از بلع موادمخدر با حضور در این مکان اقدام به تخلیه مواد می‌کردند که از این مکان نیز مقادیری موادمخدر کشف کرد.

وی با اشاره به کشف و جمع‌آوری ادوات تولید شیشه گفت: عملیات مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر در مشهد کماکان ادامه دارد و هیچ جایی برای برای اظهار وجود این قاچاقچیان در مشهد وجود ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج