شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه دو کشور، سومین جشنواره معرفی و تجلیل از روابط‌عمومی‌ها و خبرنگاران برتر شمال کشور را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سومین جشنواره معرفی و تجلیل از روابط‌عمومی‌ها و خبرنگاران برتر منطقه دو کشور، و کارگاه آموزشی «روابط عمومی و ارتباط با صنعت»، 5 اردیبهشت ماه در پارک علم و فناوری گیلان برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد رقابت سالم، هم‌افزایی و ارتباط بیشتر بین اصحاب رسانه و روابط عمومی‌های دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه دو کشور (گلستان، مازندران و گیلان) و ارتقاء کیفی این فعالیت‌ها و همچنین زمینه‌سازی برای استانداردسازی فعالیت‌های روابط عمومی می‌باشد.

جشنواره تجلیل از خبرنگاران و روابط عمومی‌های منطقه دو کشور با حضور خبرنگاران، اصحاب رسانه ،مدیران روابط‌عمومی ادارات، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان برگزار خواهد شد.

آثار خبرنگاران در پنج بخش خبر، تیتر، عکس، مصاحبه و گزارش مورد ارزیابی و بررسی داوران این جشنواره قرار گرفت و نفرات برتر انتخاب شدند.

در این جشنواره از برترین‌های روابط عمومی‌های دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه ۲ نیز تجلیل به عمل  می‌آید.

از دیگر برنامه‌های جانبی این جشنواره، برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع «روابط عمومی‌ و ارتباط با صنعت» است که قبل از برپایی این مراسم برگزاری خواهد شد و به شرکت کنندگان در این کارگاه گواهینامه حضور اعطاء خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج