رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان با اشاره به رقابت حدود ۲۴ هزار داوطلب گیلانی در کنکور کارشناسی ارشد گفت:داوطلبان شرکت کننده در گیلان ۲۳ هزار و ۵۲۷ نفر می‌باشند که از این تعداد 53.92 درصد آنان زن و 46.08 درصد مرد هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سعید رهسپار امروز اعلام این خبر اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ بطور همزمان در سراسر کشور با رقابت ۷۹۱ هزار و ۶۳۴ نفر داوطلب در شش گروه آموزشی و ۱۳۲ کد رشته امتحانی بطور همزمان در ۷۴ شهر و ۱۷۷ حوزه کشور برگزار می شود.

وی تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد در صبح روز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ماه جاری در ۳۳ رشته امتحانی و عصر پنجشنبه در ۶۴ رشته امتحانی و صبح روز جمعه ۷ اردیبهشت ماه در ۳۵ رشته امتحانی برگزار می شود.

رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه گیلان یادآور شد: داوطلبان شرکت کننده در گیلان ۲۳ هزار و ۵۲۷ نفر می‌باشند که از این تعداد 53.92 درصد آنان زن و 46.08 درصد مرد هستند .

برگزاری ازمون کارشناسی ارشد درگیلان

رهسپار خطاب به دانشجویان شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد سال 97 گفت: درهای حوزه امتحانی در آزمون‌های صبح رأس ساعت ۷:۱۵ و در آزمون عصر رأس ساعت ۱۴:۱۵ بسته خواهد شد و پس از آن از ورود داوطلبان جلوگیری بعمل خواهد آمد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیه آزمون در دهه اول تیرماه و نتیجه نهایی در دهه اول شهریور ۹۷ اعلام خواهد شد

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج