رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان با بیان اینکه میتاپس، فرصتی رایگان برای استفاده از تجربیات و دستاورد های کارآفرینان است، گفت: تجربیات اسطوره های کسب و کار در قالب میتاپس منعکس می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، روهام قلیچی از برگزاری میتاپس (دورهمی) بزرگان کسب و کار جهت تبادل تجربیات و موفقیت ها و همچنین علل شکست ها، برای علاقمندان به این حوزه خبر داد و گفت: فرصت طلایی برای دستیابی آسان به فنون واقعی کسب وکار بصورت تخصصی برای عموم افراد در استان در قالب میتاپس فراهم شده است.

وی افزود: این جلسات و دورهمی ها با هدف تضارب افکار و ایجاد انگیزه در افراد تشکیل می شود که می تواند موجب شبکه سازی و آشنایی افراد همفکر و انتقال تجارب در شاخه های مختلف اقتصادی شود و در واقع میتاپس، فرصتی رایگان برای استفاده از تجربیات و دستاورد های کارآفرینان است.

روهام قلیچی انجام میتاپس ها را برای نخستین بار در استان بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: نحوه برگزاری آن بسیار صمیمی و ارزش مدار است که در جهت کسب مطالب و آموزه های اقتصادی و علمی برای شروع و یا افزایش موفقیت در کسب و کار منشاء اثر خواهد شد.

وی کارآمدی و اثربخشی این دورهمی ها را بسیار موثرتر از چندین دوره آموزشی و کتاب های درسی برشمرد و اظهار داشت : سخنرانان این دوره از میان کارآفرینان مطرح، صاحبان تفکر و اندیشه در بین برندهای برتر ملی و استانی انتخاب می شوند و پرسش و پاسخ در آن موجب می شود نکات مبهم کسب و کار روشن و به شکل عملی و اجرایی در میتاپس طرح شود.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان اذعان کرد: در این دورهمی ها، ایده های خلاقانه ناشی از تجربه و تلاش توامان با بارش افکار علاقمندان به رسته های اقتصادی مختلف به سهولت اتفاق می افتد و باعث خلق ارزش افزوده  و هم افزایی در کسب و کار اقتصادی مبتنی بر واقعیت های عصر حاضر خواهد شد.

تجربیات اسطوره های کسب و کار در قالب میتاپس

برگزاری نخستین میتاپس با رویکرد توریسم غذایی در گیلان

وی از برگزاری نخستین میتاپس با توجه به گردشگر پذیری، رویکردتوریسم غذایی گیلان و عنوان شهرخلاق خوراک رشت؛ در زمینه رستوران داری خبر داد و گفت: میتاپس رستوران داری و محورهای مرتبط به آن در این دورهمی به صورت کاربردی و تبادل آموزه های علمی و تجربی با استقبال فعالان این عرصه برگزار گردید.

روهام قلیچی با اشاره به تا ثیر کسب تجربیات دیگران در کاهش ریسک سرمایه، عنوان کرد: این دورهمی ها در استان گیلان توسط این مرکز بصورت سلسله وار در رشته های مختلف کسب و کار با حضور کارآفرینان بازار و مدیران ارشد صنعتی برگزار خواهد شد.

گفتنی است مرکز آموزش بازرگانی وابسته به موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که  توانسته است در توانمندسازی متقاضیان کسب و کار و حوزه مدیریت بازار و صادراتی؛ فعالیتهای علمی و پژوهشی بسیاری را در استان گیلان به انجام برساند.

متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به سایت این مرکز و دریافت اطلاعات، نسبت به ثبت نام رایگان اقدام نمایند.

تجربیات اسطوره های کسب و کار در قالب میتاپس

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج