مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با صدور پیامی به مناسبت هفته کار و کارگر کارگران را با ارزش ترین و شریف ترین اقشار جامعه خواند و گفت: هفته کار و کارگر فرصتی مغتنم به منظور پاسداشت زحمات و خدمات انسان هایی است که با عرق جبین و قدرت بازو علاوه برتلاش برای امرار معاش، با غیرت و مردانگی، گرداننده چرخ های تولید وصنعت در جامعه می باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در آستانه هفته کارگر با صدور پیامی این مناسبت را به جامعه بزرگ کارگری کشور تبریک گفت .

در متن این پیام که یک نسخه از آن در اختیار خبرگزاری موج گیلان قرار گرفته؛ آمده است:

کارگران با ارزش ترین وشریف ترین قشر جامعه و بمنزله نیروهای مولد کشور در سنگر تولید و سازندگی در عرصه های مختلف اقتصادی، صنعتی و آبادانی میهن عزیز می باشند که تجلی اراده و عزم خستگی ناپذیر آنان با همت وحمیت پولادین، اسوه و نمونه ای از تلاش همراه با عشق برای فردای بهتر ایران سرفراز می باشد. 

هفته کار و کارگر فرصتی مغتنم به منظور پاسداشت زحمات و خدمات انسان هایی است که با عرق جبین و قدرت بازو علاوه برتلاش برای امرار معاش، با غیرت و مردانگی، گرداننده چرخ های تولید و صنعت در جامعه بوده و بی منت و بی ادعا مسیر خدمت به گروه های مختلف را تنها با اتکال به پروردگار متعال، طی می نمایند.

ضمن گرامیداشت هفته کارگر و پاسداشت این قشر گرانقدر، تقارن ایام مذکور با اعیاد شعبانیه به ویژه سالروز ولادت با سعادت قطب عالم امکان، بقیه الله الاعظم، مهدی موعود (عج) را به فال نیک گرفته و در سالی که بر اساس منویات مقام عظمای ولایت (مدظله العالی ) به نام حمایت از کالای ایرانی نام گرفته، امید داریم که با صیانت شایسته ازحقوق فعالان این جامعه علاوه بر تلاش در راستای هموار نمودن مسیر زندگی و سطح معیشت ایشان در جهت نیل به اهداف والای توسعه گام برداریم.

شایان ذکر است پنجم تا یازدهم اردیبهشت ماه به نام هفته کارگر نامگذاری شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج