سرپرست پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از پلمب 73 واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات مربوطه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد حسین اسماعیلی گفت: با اجرای طرح بازدید و نظارت بر واحد های صنفی، 73 واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات مربوطه شناسایی و پلمب خبر داد.

 وی افزود: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب، طرح نظارت و کنترل بر اصناف توسط مامورین اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس طی 10 روز در شهر اصفهان اجرا شد.

 پلمب

سرهنگ اسماعیلی اظهار داشت: در همین راستا ماموران پلیس از هزار و 16 واحد صنفی بازدید به عمل آوردند که در پایان 73 واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه پلمب شدند.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از صدور اخطاریه پلمب برای 137 واحد صنفی متخلف دیگر در این طرح خبر داد و گفت: این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، تا پایان سال تداوم داشته و از عموم شهروندان نیز می خواهیم، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 به ماموران ما اطلاع دهند تا اقدامات قانونی با متخلفان صورت گیرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج