استاندار خراسان رضوی با اشاره به این که یکی از مهمترین دغدغه‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است؛ از تشکیل کارگروهی به همین منظور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج  و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و گرامیداشت روز جانباز، استاندار خراسان رضوی با جانبازان و ایثارگران دیدار کرد.

علی رضا رشیدیان در این دیدار با اشاره به این که یکی از مهمترین دغدغه‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اشتغال فرزندانشان است؛ از تشکیل کارگروهی به همین منظور خبر داد.

وی به ظرفیت‌های اشتغال استان در حوزه‌های صنعت، کشاورزی و خدمات و همچنین تسهیلاتی که در این بخش‌ها وجود دارد اشاره کرد و گفت: انتظار این است که از این فرصت‌ها برای تحقق این موضوع استفاده شود.

استاندار خراسان رضوی با بیان این که آرامش، امنیت و توسعه ی کشور، آرمان امام راحل(ره) و شهدای بوده؛ تاکید کرد: امروز وظیفه ما به عنوان میراث‌داران آنان ، حرکت در این راستا و تلاش برای اعتلای نظام مقدس اسلامی است.

رشیدیان ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی خانواده‌های جانبازان، اظهار داشت: علی‌رغم تمامی کمبودها و مشکلات، با عزت و کرامت پرستاری از یادگاران دوران دفاع مقدس را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

وی تصریح کرد: جانبازان نیز همچنان استوار و ثابت قدم بر عهد خود با شهدا و امام شهیدان هستند و دست از حرکت در مسیر نورانی ولایت برنداشته و نمی‌دارند.

استاندار خراسان رضوی گفت: تلاش ما و همه‌ی خدمتگزاران در استان پیگیری و رفع مشکلات خانواده های شاهد و جامعه ایثارگر است و به همین منظور در ستاد استانداری، مشاوری ویژه برای پیگیری این امور منصوب گردید که موضوعات با جدیت بیشتری دنبال شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج