فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری خودروهای سواری مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری دختر ۲۷ ساله‌ای که با همدستی پسری جوان خودروهای سواری را در مشهد سرقت می‌کرد خبر داد.

سرهنگ اکبر آقابیگی در تشریح این خبر گفت: اظهار داشت: تیم دایره تجسس کلانتری نجفی مشهد در پیگیری پرونده سرقت خودرو به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد دختر و پسری جوان، عامل این سرقت‌ها هستند.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: ماموران انتظامی طرح ویژه‌ای را برای دستگیری این متهمان در دستور کار خود قرار دادند و با اجرای گشت‌های پوششی و نامحسوس، زمانی که متهمان قصد سرقت یک دستگاه خودروی پژو پارس سفید رنگ در محدوده بلوار پیروزی مشهد داشتند وارد عمل شدند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس توانست دختر 27 ساله را دستگیر کند. این متهم در اعترافات اولیه خود با معرفی همدستش ادعا کرد از مدتی قبل با هم آشنا شده و نقشه سرقت خودرو را طراحی و مرتکب دزدی می‌شده‌اند.

سرهنگ آقابیگی گفت: از این دختر 27 ساله 2 دستگاه خودروی سرقتی و مقادیری وسایل مسروقه از خودروهای سواری کشف شده و جست‌وجوهای ماموران دایره تجسس کلانتری نجفی برای دستگیری متهم دیگر پرونده و همچنین کشف اقدام‌های مجرمانه این دختر و پسر جوان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج