مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری گفت: طی نظارت‌های مستمر هیئت دولت از مناطق زلزله‌زده، وضعیت زیرساخت‌های ارتباطی کرمانشاه در مقایسه با قبل از وقوع زلزله 7 پله رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، وزیر ارتباطات و فناوری با تأکید بر توسعه هر چه بیشتر زیرساخت‌های ارتباطی کشور و کرمانشاه، ابراز داشت: هیئت دولت و شخص رئیس‌جمهور محترم به‌صورت مستمر وضعیت خدمت‌رسانی به مردم عزیز در مناطق زلزله‌زده را موردبررسی قرار می‌دهند به‌نحوی‌که وضعیت زیرساخت‌های ارتباطی کرمانشاه در مقایسه با قبل از وقوع زلزله 7 پله رشد داشته است.

مهندس آذری جهرمی در آیین افتتاح ۱۲۳۵ پروژه مخابراتی بااعتبار ۲۹۵ میلیارد تومان در قصرشیرین اظهار داشت: از ۷۵۰ کیلومتر فیبر نوری بین‌شهری در طی ۳ سال گذشته در کرمانشاه احداث‌شده است.

وزیر ارتباطات در کرمانشاه

وی خاطرنشان ساخت: رتبه استان کرمانشاه قبل از زلزله ازنظر زیرساخت‌های ارتباطات در رتبه ۲۲ بود، اما هم‌اکنون حدود ۷ پله ارتقا یافته است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با اقدامات ارزشمندی که توسط دولت در مناطق زلزله‌زده انجام‌شده است، با نگاهی به وضعیت مناطق زلزله‌زده به‌وضوح مشخص است که علیرغم فضاسازی‌هایی که در فضای مجازی به وجود آمد، اما زندگی در این مناطق در جریان است.

وی ضمن ابراز خرسندی از رشد چشم‌گیر زیرساخت‌های ارتباطی کرمانشاه، ادامه داد: به نمایندگی از هیئت دولت از تلاش‌های ارزنده استاندار کرمانشاه در مدیریت بحران سخت و بسیار پیچیده‌ی زلزله تقدیر و تشکر می‌کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج