هوشنگ بازوند گفت: در جهت رفع برخی کمبودها در حوزه ارتباطات ازجمله وجود برخی نقاط کور و مشکلات شبکه تلفن همراه کرمانشاه نیاز به راه‌اندازی 100 تا 150 سایت دیگر برای استان کرمانشاه داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بازوند در خصوص وضعیت شبکه تلفن همراه کرمانشاه، ابراز داشت: با اجرایی شدن این میزان از طرح شبکه تلفن همراه کرمانشاه، انتظار داریم با راه‌اندازی حدود ۱۵۰ سایت جدید دیگر در آینده نزدیک، نقایص مخابراتی کرمانشاه با پیگیری‌های ویژه وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات رفع شود.

استاندار کرمانشاه در آیین افتتاحیه ۱۲۳۵ پروژه‌ ارتباطی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به اینکه قصرشیرین ورودی مرز خسروی است، گفت: سال گذشته دولت عراق آمادگی گشایش مرز خسروی نبود، اما امسال رایزنی‌های خوبی برای بازگشایی مرز صورت گرفته است.

استاندار کرمانشاه

وی گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمان زلزله با حساسیت و پیگیری خاصی پشت‌صحنه ارتباطات را به‌خوبی مدیریت کردند، به‌نحوی‌که مشکلی در حوزه ارتباطات نداشتیم به‌نحوی‌که برخی روزها 700 هزار نفر در مناطق زلزله تردد داشتند، اما هیچ مشکل ارتباطی وجود نداشت.

استاندار کرمانشاه از وزیر ارتباطات خواست، ۱۰۰ تا ۱۵۰ سایت دیگر تلفن همراه برای استان لحاظ کنند.

وی همچنین انسداد مرز را به‌عنوان خواسته دیگر استان از وزیر ارتباطات طرح کرد و افزود: کرمانشاه 371 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد و برای انسداد این مرز اعتبار قابل‌توجهی نیاز است که بخش زیادی از آن به حوزه ارتباطات و توسعه شبکه تلفن همراه برمی‌گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج