شهردار اصفهان گفت: شهر اصفهان با برخورداری از تمدنی غنی در تلاش است با استفاده از ابزارهای مختلف همچون ورزش، به معرفی هر چه بهتر و بیشتر خود پرداخته و میان اصفهان با دیگر ملت ها و دولت ها پیوند ایجاد کند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قدرت الله نوروزی در مراسم تور جهانی جودو در اصفهان گفت: حضور قهرمانان سرشناس جودو جهان در اصفهان باعث می شود اهالی جودو به خصوص جوانان و قهرمانان کشور از تجربیات آنها استفاده کرده، با روش های تمرینی روز دنیا آشنایی یافته و خود را برای حضور در عرصه های بین المللی آماده و مهیا کنند.

وی افزود: فعالیتی که ورزشکاران انجام می دهند زمینه ای برای برقراری تعامل بین ورزشکاران همه شهرها و توسعه ارتباطات بین المللی است.

مراسم تور جهانی جودو

شهردار اصفهان با تشکر از متولیان همایش تور جهانی جودو افزود: بدون شک ورزش ایران و اصفهان به جوانان و قهرمانانی چشم دوخته است که همچون رشته های دیگر برای شهر و کشور افتخار می آفرینند.

به گزارش موج، تور جهانی جودو به مدت دو روز با حضور سه قهرمان جودو المپیک از کشورهای اسپانیا، فرانسه و هلند به همراه مربی و سرپرست و همچنین با حضور رییس فدراسیون جودو ایران، پیشکسوتان و قهرمانان این رشته در اصفهان برگزار شد. 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج