مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از اجرای طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در هفته معرفی مشاغل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، ابوطالب جلالی  گفت: طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در تاریخ 1 لغایت 11 اردیبهشت ماه سال جاری در هفته معرفی مشاغل اجرا خواهد شد.

وی اجرای برنامه بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای را توسعه فرهنگ مهارت آموزی، تبیین نقش و جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در جامعه و آشنایی اقشار مختلف جامعه با آموزش های فنی و حرفه ای بیان کرد.

مدیر مرکز آموزش و فنی حرفه ای

جلالی گفت: این برنامه در راستای تحقق سیاست های کلی اشتغال ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری در زمینه ی آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازارکار و ارتقای توان کارآفرینی با مسؤولیت نظام آموزشی کشور و توأم کردن آموزش و مهارت، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان متولی اصلی نظام آموزش مهارت و فناوری سیاست ها، اهداف و برنامه های مختلفی را دنبال می کند.

 مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان  گفت: طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای همزمان با سراسرکشور از یکم لغایت یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری باهدف فراگیر نمودن هرچه بیشتر آموزشهای فنی ومهارتی در استان اجرا خواهد شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج