به مناسبت هفته سلامت فرمانده سپاه بسیج امام سجاد(ع) هرمزگان از بیمارستان خلیج فارس بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ رئیس بیمارستان خلیج فارس بندرعباس دکتر غلامعباس مومنی در نشستی با حضور فرمانده ی بسیج سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: امیدوارم که بتوانیم بسیجی وار کار کنیم و شاهد ارتقای بیشتر بیمارستان خلیج فارس باشیم.

وی در ادامه افزود: امید است در آینده ی نه چندان دور  با همت و تلاش کادر بهداشت و درمان، بیمارستان های بهتری را در استان داشته باشیم که حق مردم این منطقه است.

مومنی با اشاره به اینکه بیمارستان خلیج فارس 10 درصد از تخت های کل استان را داراست گفت: این بیمارستان در سال گذشته به 33 درصد بیماران استان خدمات دهی کرده و امیدواریم با تلاش بیشتر این رقم در سال جاری افزایش یابد.

رییس بیمارستان خلیج فارس بندرعباس ضمن یادآوری اینکه بیمارستان خلیج فارس در طول زمان کوتاهی توانست رتبه های 6 و 1 کشوری را در سال های گذشته بدست آورد بیان داشت: امیدوارم که با تلاش بسیجی‌وار کادر بیمارستان خلیج فارس بتوانیم این جایگاه را حفظ و ارتقا بخشیم.

وی در ادامه ابراز داشت: کانون بسیج جامعه ی پزشکی خلیج فارس همیشه به عنوان نیروهایی پیش گام در خدمات رسانی  رایگان در استان هرمزگان بوده است.

سردار ترابی فرمانده سپاه بسیج امام سجاد(ع)هرمزگان نیز در این نشست ضمن تشکر از کادر بیمارستان خلیج فارس گفت: شما همگی بسیجی هستید و تنها داشتن لباس بسیجی مهم نیست بلکه دارا بودن اخلاق و منش بسیجی‌وار است که اهمیت دارد.

ترابی در پایان لوح تقدیری به پاس خدمات بیمارستان خلیج فارس به مومنی اهدا کرد.

تقدیر

گفتنی ست در این جلسه از دو پرستار نمونه ی بیمارستان خلیج فارس نیز تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج