سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12 در نشست هماهنگی خرید تضمینی گندم سال 1397، بر ضرورت رعایت کامل دستورالعمل‌های ابلاغی خرید گندم توسط مراکز خرید دولتی و بخش خصوصی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان؛ حجت بیرانوند در نشستی که به‌منظور هماهنگی خرید گندم در سال‌جاری با مدیران کارخانجات آردسازی، مراکز ذخیره‌سازی و ادارات غله شهرستان‌های استان لرستان برگزار شد، گفت: لازم است تا بر دستورالعمل‌ خرید گندم و ذخیره‌سازی و ایجاد مراکز و کمیسیون‌های خرید نظارت صورت گرفته و این مهم رعایت شود.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 12«لرستان»، افزود: از مدیران کارخانجات و سیلوهای بخش خصوصی می‌خواهم تا ضمن رعایت دقیق مفاد کمی و کیفی قراردادهای ذخیره‌سازی، از بروز مشکلات در این زمینه جلوگیری کنند.

وی با اشاره به بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی حمل و نقل گندم اظهار کرد: ملاک عمل در حمل و نقل و جابجایی گندم در مراکز ذخیره‌سازی و مقدار صادرات گندم قراردادهای فی ما بین است.

گفتنی است در این نشست مقرر شد به منظور خرید با کیفیت و بهینه‌سازی ذخیره‌سازی گندم و تسهیل انبارگردانی مراکز ذخیره‌سازی، کمیته‌های تخصصی خرید و ذخیره‌سازی برای تصمیم‌سازی در این بخش تشکیل شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج