نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: امروز نه اسراییل نه آمریکا و نه عربستان سعودی خائن نمی‌توانند در مقابل اقتدار و اتحاد نیروهای مسلح هیچ غلطی کنند و منتظر وعده رهبر انقلاب هستیم که ان شاالله تا چندسال آینده نامی از رژیم صهیونیستی نشنویم .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج در تبریز، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در مراسم رژه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در تبریز، با بیان اینکه ز همان ابتدا تبلیغات علیه ارتش آغاز شد و بر این باور بودند که ارتش باید منحل شود، گفت: در این شرایط دشمنان کمین کرده انقلاب و دوستان نا آگاه، نغمه شوم انحلال ارتش را سر می‌دادند؛ به طوری‌که این مشکلات سبب شد که فرماندهان وقت برای برون رفت از این مشکل از حضرت امام(ره) کسب تکلیف کنند

رشادت ارتش در آذربایجان و کردستان فراموش نشده است

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه رشادت ارتش در آذربایجان و کردستان فراموش نشده است، اظهار کرد: از ۱۹ بهمن ۵۷،  رفته رفته ارتشیان به انقلاب اسلامی پیوستند و از همان زمان جانفشانی خود را برای دفاع از انقلاب آغاز کردند و در همان ابتدای انقلاب ارتش به نا آرامی های ترکمن صحرا اعزام شد و غائله را تمام کرد . 

وی اضافه کرد: حضرت امام با دیدن چنین شرایطی، فرمان تاریخی خود را در ۲۸ فروردین صادر کردند و همه مردم را به حفظ ارتش، و ارتشیان را به حفظ نظم و رعایت سلسله مراتب توصیه کردند . 

حجت الاسلام آل هاشم
 
  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی عنوان کرد: امام راحل در آن زمان فرمودند که ارتش جمهوری اسلامی باید به رعایت سلسله مراتب اقدام کند و تخلف از رعایت آن تخلف از اسلام و دین است که امروز شاهد ولایت مداری ارتش در طول این سال ها بوده ایم . 
 
  وی  در خاتمه سخنان خود تصریح کرد: به همین خاطر است که مقام معظم رهبری ارتش کشور را ارتش حزب الله نامیدند و ارتش را در طراز اسلام خطاب کردند و امروز ما به ارتش دلاور و به همه نیروهای نظامی می بالیم. 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج