فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح جذب پلیس افتخاری با مدرک دیپلم به بالا در فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: فرماندهی انتظامی استان اصفهان در راستای تحکیم جذب و مشارکت مردمی در طرح ها و ماموریت های خود از بین علاقمندان دارای سنین 18 تا 65 سال با مدرک دیپلم به بالا اقدام به عنوان پلیس افتخاری ثبت نام می کند.

وی افزود:علاقمندان به همکاری در ماموریت های نیروی انتظامی می توانند با در دست داشتن 4 قطعه عکس، شناسنامه و کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، سابقه عضویت در بسیج و یا سوابق ایثارگری، معرفی نامه، برگ عدم سوء پیشینه کیفری و تکمیل برگه میثاق نامه براساس نوع علاقمندی و همچنین تخصص کاری خود به یکی از رده های این فرماندهی شامل پلیس فتا، پلیس پیشگیری، پلیس راهور، پلیس امنیت عمومی، پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر و معاونت اجتماعی مراجعه کنند.

پلیس افتخاری

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان  اصفهان هدف از اجرای این طرح را نهادینه سازی و توسعه مشارکت های مردمی و جلب اعتماد عمومی جامعه، تقویت توان، تحرک و پویایی ناجا و کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری و جامعه پروری پلیس، مشارکت در بومی سازی نظم و امنیت و فعالیت های پیشگیرانه متناسب با اقلیم متنوع کشور و مشارکت مردمی در بخشی از امور امنیتی، انتظامی و ترافیکی عنوان کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج